Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 5 Zadzwoń do Saula Sezon 5, Odcinek 3
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Idealny gość

The Guy For This 54m
8,2 823
oceny
8,2 10 1 823
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s5e3

Kiedy będzie

ocenił(a) serial na 10

Tutaj na filmwebie jest że 3ci odcinek 5sezonu już powinien być a na Netflixie dalej nie ma :( ktoś coś wie?

tupac2003

Był wczoraj, miałem właśnie obejrzeć, ale dziś już go nie widać :(

ocenił(a) serial na 10
marcoss81pl

W ogóle jakieś cyrki są z tym 5 sezonem. 2 odcinek pojawił sie u mnie po niemiecku a potem zniknal na 24h i dali polski

ocenił(a) serial na 10
Parias_

U mnie pojawił (s5o3) się po przestawieniu Netflixa na wersję angielską (gdzieś wyczytałam, że to działa), ale bez polskich napisów. Więc oglądam w oryginale, znajomość hiszpańskiego też się przydaje :-)

ewagm1

obejrzałem po angielsku, super odcinek, ale jestem ciekaw jak się popisze polski lektor w scenie z Hankiem :)

ocenił(a) serial na 10
marcoss81pl

Nie wiem dlaczego, ale mi nadal się nie pokazuje 3 odcinek na Netflixie. Nawet po angielsku.

aroniided

https://pl.ccm.net/faq/12841-jak-zmienic-jezyk-w-serwisie-netflix

ocenił(a) serial na 10
marcoss81pl

Dzięki, teraz już obejrzane ;)

tupac2003

Wg mnie tylko pierwszy od miał premierę w poniedziałek, a wszystkie kolejne będą w Netflix w piątki. Na Filmweb są złe daty premier wpisane

ocenił(a) serial na 10
multimax

Pytałem się babki z netflixa to stwierdziła, że polski netflix nie ma wykupionej licencji dlatego nie ma tłumaczenia 3 odcinka jak i zapewne reszty sezonu, bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
kamilolszewski

Serio ? to rzeczywiście bez sensu tylko po co tłumaczyli pierwsze odcinki

ocenił(a) serial na 9
kamilolszewski

Kurczę, to trochę skandal, czekam na premierę wersji z napisami, wolę oglądać z polskimi napisami żeby nic mi nie umnęło. No nic. Zobaczymy czy coś poprawią, ale netflixa wykupuję tylko na czas emisji moich ulubionych seriali a to jeden z nich.

kamilolszewski

Teraz już wiem, dlaczego tak późno pojawiają się napisy do odcinków. Wolni strzelcy jadą od podstaw ze słuchu, bo nie mają napisów po angielsku.

ocenił(a) serial na 10
tupac2003

Czy są może gdzieś napisy już do pobrania? Po długim oczekiwaniu są do pierwszego i drugiego, ale do trzeciego dalej nie widać...

ocenił(a) serial na 9
lolexX123

Follow

ocenił(a) serial na 8
lolexX123

Na opensubtitles niby jest, zaraz sprawdzę jakość.

ocenił(a) serial na 10
Marcin_CHC

Jest, bo są już oficjalne.

ocenił(a) serial na 10
Chal_Chenet

Nie działa ta strona, jest też jakiś błąd pobierania przez allplayer... może to chwilowe.

Marcin_CHC

Jakoś bardzo dobra, właśnie obejrzałem odcinek z napisami.

ocenił(a) serial na 8
tupac2003

Strasznie w kulki lecą z 5 sezonem. Netflix o tyle był spoko, że wypuszczał cały sezon na premierę :c a szkoda, że piąty sezon (mówię po trzech obejrzanych odc) jest przezajebisty.

ocenił(a) serial na 10
tupac2003

Pewnie ten wirus trochę pokrzyżował plany. Daty premier są na Netfliksie przestawione o 4 dni. Najpierw można było to obejrzeć po zmienieniu języka na angielski, ale teraz nie ma w ogóle. Jest z kolei na AMC. Amerykańskim AMC. Mimo, że rzadko uciekam się do takich metod, to ten sezon mnie na tyle wciągnął, że pobieram najnowsze odcinki z innych źródeł i oglądam z angielskimi napisami. Niestety inaczej się nie da obejrzeć w dniu premiery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones