Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 10
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Nippy

51m
7,8 915
ocen
7,8 10 1 915
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e10

Nierówny sezon

ocenił(a) serial na 9

W mojej opinii bardzo nierówny jest ten finałowy sezon. Jeśli chodzi o ten odcinek Recast "Jeffiego" też zdecydowanie in minus i psuje atmosferę. Poprzedni Jeffie był zdecydowanie bardziej "creepy" ten sprawia wrażenie lekko niedorozwiniętego dużego dzieciaka.

ocenił(a) serial na 10
Mike1337

Dlatego ten Jeff właśnie lepiej pasował do tego odcinka. Creepy Jeff pasował gdy czuliśmy niepokój jak rozpoznał Saula.

Mike1337

Mówiłem o tym, jak zrecastowali Jeffa. Zepsuli mi cześć atmosfery

ocenił(a) serial na 10
Mike1337

Pełna zgoda, bardzo słaby re-casting. Zupełnie inna postać. Tamten był takim "dobrym" creepem, że aż chciałem go znowu zobaczyć na ekranie. Nie kumam czemu nie szukali kogoś podobnego tylko (chyba) celowo znaleźli gościa o innej aparycji i mimice. Generalnie odcinek zawiódł, ale o tym już sie pewnie porozpisuje w osobnym wątku gdzieś. :/

ocenił(a) serial na 10
Mike1337

Pytanie do większych maniaków BCS - w który odcinku pojawia się poprzednia scena z Jeffem? Bo ja kompletnie nie pamiętam jak typ wyglądał. Podpowiecie? ;)

ocenił(a) serial na 9
PiterusAzarathus

Pierwszy odcinek 4 i 5 sezonu. Choc ja nie jestem przekonany, ze tych 2 typow w galerii handlowej to wlasnie byl Jeff z kolega. W sensie nigdzie to chyba nie wybrzmiewa 

ocenił(a) serial na 10
araneus666

Jeff w galerii ma ten sam sweterek jak w pierwszej scenie w Nippy.

ocenił(a) serial na 10
araneus666

Dziękówa. Obejrzałem te odcinki, w galerii handlowej to jest ten sam typ co w taksówce. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones