Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 11
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Breaking Bad

57m
8,2 886
ocen
8,2 10 1 886
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e11

Nie wiem czy załapaliście ale ten telefon saula do tej jego księgowej był juz zapowiedziany w s4 odc 5 ,,Niezla Jazda". Scena otwierającą odc jest scena kiedy saul pakuje sie w pospiechu i ucieka z swojej kancelarii to dzieje sie pod koniec BB czyli 2010r co ciekawe to jest jedyny raz kiedys saul mówi o sobie jako Jimmy w czasach BB. Sami sprawdźcie dwie pierwsze minuty tego odcinka.

Druga sprawa to to jaki wielką głowę maja twórcy ze juz w drugim sezonie BB (2009) powiedzieli luzno o naczo i o lalo i jak genialnie wykorzystali te postacie w BSC i to nie tak ze im sie nagle przypomniało ze o kurde tzreba wprowadzić te postacie tylko Naczo juz był w pierwszym sezonie (2015r) a Lalo pod koniec 4 sezonu (2018r)


Jeszcze raz powiem BB i BCS to arcydzieła a to jak w fenomenalny sposób są zbudowane a teraz połączone to po prostu brak słow.

ocenił(a) serial na 9
Mc11

Przeciez w 2009 nie mysleli o tym, ze beda robic serial o Saulu i Nacho czy Lalo odegraja jakas wieksza role.
Jedyne za co mozna ich pochwalil to kreatywnosc, bo bardzo sprawnie udalo im sie luzne watki z czasow BB wplesc do historii BCS i nawet ma to rece i nogi

W przypadku BB wiele osob zapomina o poczatkach ktore byly po prostu nudne i serial nie przyjal sie jakos mega dobrze. Pompka zaczela sie jakos od 3 sezonu (3 i 4 wg mnie najlepsze), z kolei taki BCS trzyma za jaja od poczatku, jest znacznie lepiej napisany niz BB chociaz tez nie ustrzegl sie elementow fantasy- w ostatnim sezonie BB bylo ich multum, w BCS tworcy juz troche sie opanowali.

ocenił(a) serial na 10
bukowski95

Oczywiście ale i tak ze zostawili otwarte drzwi na takie kontynuacjie czy sequel czy tak jak BSC spinn off

Wgl ciekawi mnie czy z konicem BSC nastanie koniec Unwiersum BB czy coś jeczze sie pojawi zobaczymy jak skończy Saul lecz może spinn of z jakąś inna postacią albo film?

ocenił(a) serial na 10
bukowski95

Mnie Breaking bad od razu wciągnał . A miałem ten serial na radarze przez kilka lat . Nie chciało mi się z lenistwa do niego zajrzeć . Przekonałem się dopiero na ork przed premierą ostatniego sezonu .... Od początku widać było , że to inny serial niż wszystkie . Scenografia itd .

ocenił(a) serial na 7
michalkuc1993

To fakt ale ja tak na maksa sie wkrecilem od finalu 1 sezonu i poczatek 2 go.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones