Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 3
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Między młotem a kowadłem

Rock and Hard Place 47m
8,9 1 200
ocen
8,9 10 1 1200
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e3

:(((

Naprawdę myślałam, że może mu się udać. Świetny monolog na koniec.

Bardzo ładna symboliczna scena z niebieskim kwiatkiem na początku odcinka, który jak rozumiem wyrósł w miejscu zakopania (nie nazwę tego pochówkiem) Nacho.

Ciekawe co będzie dalej. Był dość wyraźnie poruszany temat taty Nacho. Myśle, ze w akcie zemsty Lalo może ruszyć w tym kierunku i ostateczne zginie z ręki Mika.

ocenił(a) serial na 10
niebieskiedwaoka

Ciężko jest mi dojść do siebie. Zginął jedyny dowód Lalo i Hector sam się o wszystkim dowiedział, więc Lalo został póki co na lodzie. Atak na ojca Nacho i uśmiercenie przez Mike'a jest jak najbardziej możliwe.

ocenił(a) serial na 8
niebieskiedwaoka

Cała sekwencja na pustyni to jest to za co się ogląda tą serię( i BB) :O :O

ocenił(a) serial na 8
niebieskiedwaoka

Pamiętam dyskusje przy poprzednich sezonach na temat losów m. in. Nacho - czyli jednak, śmierć, nie było innej opcji, tak jak też przewidywałem, ale twórcy stosunkowo szybko go uśmiercili w tym 6 sezonie, co jest lekkim zaskoczeniem. Szkoda, że Nacho tak skończył, nie zasługiwał na to..

Mateusz_281

Tak, to wydawało się od początku bardzo prawdopodobne, choć tliła się ta nadzieja ze może mu się uda. Może ucieknie razem z tata. Bardzo szkoda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
niebieskiedwaoka

Najlepszy odcinek tego sezonu, do tej pory nie mogę podnieść szczęki z podłogi, a to dopiero 3 z 13 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
niebieskiedwaoka

Nie wydaje mi się aby Lalo chciał coś zrobić tacie Nacho choć nie mogę tego wykluczyć na pewno . Moim zdaniem skupi się na Gus'ie. Szkoda nacho ale gdy zobaczyłem braci i Hectora to było już wiadome że nie wyjdzie z tego cały .

ocenił(a) serial na 10
niebieskiedwaoka

nie zdziwiłbym się jakby zabił go sam Gus, co wyjaśniłoby częściowo czemu Mike dalej dla niego pracuje w BB

milosss764

To byłoby jeszcze lepsze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones