Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 6
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Z pobudek osobistych

Axe and Grind 44m
7,5 866
ocen
7,5 10 1 866
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e6

- Ambitna Kim od dziecka przebywająca w złym dla jej rozwoju środowisku
- Kim oglądająca notes weterynarza i zwracająca uwagę na wizytówkę gościa od odkurzaczy (moja teoria od początku sezonu)
- Piękne ujęcie siekiery rozdzielającej kawałek drewna na 2 osobne kawałki po namiętnym pocałunku Jima i Kim
- Ostateczne zrezygnowanie z wymarzonej kariery na rzecz złych nawyków z dzieciństwa przez Kim.

ocenił(a) serial na 9
therealgoodfella

hm. ciekawa teoria, nigdy nie wczytywałem się w teorię fanów, ale może Kim faktycznie da się wciągnąć w odkurzacz, w końcu Saul skądś wiedział, że ten gość działa. smutne to będzie rozstanie.

ocenił(a) serial na 10
daee1

2:57 https://www.youtube.com/watch?v=-AsPDnt2OxY&t=159s

ocenił(a) serial na 9
therealgoodfella

dobre oko. a jesteś mi w stanie wyjaśnić ostatnie wydarzenia? Howard zamówił detektywa, ci podrabiają sędziego od Sandpiper, D-day, zdjęcia, trochę się pogubiłem.
dzięki z góry.

ocenił(a) serial na 8
therealgoodfella

co masz na mysli mowiac o teorii dotyczacej Kim i Eda od odkurzaczy? Ze Kim zmieni tożsamość i wyjedzie czy jak?

ocenił(a) serial na 10
mbky95

Zobacz wstęp do 1 sezonu, wkleiłem wyżej. Kim natury nie oszuka i pewnie ostro nabroją z Jimmy'm, który jak wiemy w BB miał się bardzo dobrze. Ten notes to nie przypadek i wizytówka zauważona przez Kim również. Śmierć raczej wykluczam, ale pomoc Eda jak najbardziej w szczególności, że będzie to pewnie jej jedyne wyjście. Kim to jedna z najważniejszych osób w życiu Jimmy'ego i karierze jako Saul Goodman, a nie została w ogóle nawet wspomniana. Oprócz tego wydaje mi się, że jeszcze zobaczymy ich w późniejszej fabule, ale już jako Gene i... no właśnie kto?

ocenił(a) serial na 8
therealgoodfella

w sumie wszystko składałoby się w całość, pierwsza zwróciła uwagę na te wizytówki, a w notesie później tych konkretnych brakuje jak przeglądają rzeczy Saula

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_281

mnie już trochę męczy oglądanie tego serialu, właśnie dlatego że wszystko jest pofragmentowane i trzeba sobie to kleić w całość. Długie przerwy midzy odcinkami a przede wszystkim sezonami sprawiają że trudno się połapać. Przydały by się jakieś przypomnienia na początku każdego odcinka poprzez streszczenie najważniejszych scen z poprzedniego odcinka. Ale na to twórcy filmu nie chcą iść, bo by mieli mniej czasu na te "artystyczne" sceny przeciągnięte do granic absurdu, jak np. ta, kiedy Howard robił kawę.

ocenił(a) serial na 8
xm700

no sezon zaczął się świetnie, też nie rozumiem zwolnienia tempa akcji, trochę to dziwne, tym bardziej, że masa wątków musi zostać domknięta i wiele spraw musi zostać jeszcze wyjaśnionych i przestawionych, coś na pewno zostanie spłycone, to mnie martwi..

xm700

Jestem pierwszy aby wypunktowywać jak ten serial jest zły a ten sezon to porażka, ale akurat scena z kawą miała sens. Zobacz co zrobiła potem ta kobieta dla której ją tak przygotował. O to w tym chodziło.

ocenił(a) serial na 10
Zetnakatel

aha ten serial jest zły a ten sezon to porażka. okeeeeeej. nie wcale sie nie skompromitowałeś :D

ocenił(a) serial na 10
therealgoodfella

Z drugiej strony Kim w wielu ujęciach pokazywana jest za kratkami...

ocenił(a) serial na 10
therealgoodfella

Dokładnie, Kim załatwi sobie nową tożsamość i opuści Jimmiego, ja już tak zakładałem bodajże od 4 sezonu

ocenił(a) serial na 10
Wojasss

Myślę, że Nebraska jest wspominana często nie bez powodu. Gene już tam jest. Gdy nakrył go ten taksówkarz, spanikował i od razu zadzwonił do Eda. Gdy wszystko było ustalone Gene zrezygnował. Co dalej? Może właśnie idzie do/po Kim?

ocenił(a) serial na 8
therealgoodfella

Pewnie tak, najbardziej mnie ciekawi czy Kim czeka na Jimmy'ego czy ma już ułożone życie kompletnie z kimś innym albo czy jakoś marnie nie skończyła, oby nie

ocenił(a) serial na 9
therealgoodfella

Saul trafił do Nebraski z decyzji Eda. "Nebraska? What is in Nebraska?"

ocenił(a) serial na 10
therealgoodfella

Dobry odcinek. Coraz bardziej rozumiemy, że Saul stanie się takim Saulem jak z "BB", w dużej mierze przez Kim. Mało osób podkreśla piękno sceny "wspólnego" oglądania nieba przez Mike'a i jego wnuczkę. Ten facet mnie rozczula. Stracił wszelkie złudzenia i jest totalnym badassem ("Jeśli szef ma coś do mnie, niech mi to sam powie. Jeśli ty masz coś do mnie, jestem tutaj" – co za gość, z tą niewzruszoną miną, a wszyscy wiemy, że jest gotów na wszystko), a jednak jego miłość do wnuczki jest tak czysta, jakby urodził się przedwczoraj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones