Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 9
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Fun and Games

56m
8,5 899
ocen
8,5 10 1 899
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e9

Po 1 o co chodzilo z ta scena z winami i tym typem? Wiadomo ze Gus jest gejem ale co spłoszył się i zwiał?
Po 2 Mike miał wyrzuty i wiedział ze ojciec powinien wiedzieć to co powiedział
Po 3 Kim odeszła tak? Ale ile lat minęlo 3 ?4? Czemu saul pracuje w jakiejś norze a ma wille taka i nikt się tym nie zainteresował?jak to rozumiecie?

ocenił(a) serial na 10
KrytykFilmowy99

1 - też nie do końca jestem pewien jak tą scenę zinterpretować, ale widzę to tak, że widzimy jak po śmierci Lalo Gus na chwile się wreszcie wyluzował. Przez moment pomyślał, że zagrożenie minęło i może teraz przez momentm się nacieszyć życiem, mieć z niego coś więcej niż budowa imperium. Natomiast nie zajęło mu długo żeby sobie przypomnieć, że rzeczy takie jak uśmiech nie są przeznaczone dla niego. Że musi przywdziać poważną minę i wracać do roboty, bo imperium samo się nie zbuduje, a miejsce Lalo zaraz i tak zajmie kto inny. "Wojna" wcale nie skończona, trwa w najlepsze.

2 - No tak, stwierdził że ojciec zasługuje na prawdę i świadomość, że jego syn nie żyje. Zaginienie osoby i brak świadomości co się z nią dzieje i wyczekiwanie na nią do końca życia z nadzieją, że jakimś cudem się odnajdzie jest raczej dużo gorsza niż świadomość, że ktoś umarł. (Papa swoją drogą top postac)

3 - Nieno jak 3-4 lata? Myśle że to jest pół roku max. A Wille ma i się nikt nie zainteresował bo Saul dostał kupe kasy za Sandpiper i w oparciu o nią bogactwo uchodzi mu na sucho.

ocenił(a) serial na 10
Stolarcfc

Ok to dobrze zrozumiałem ale tez duzo osob piszę ze nie minelo pol roku a wlasnie ok 3-4 lata bo już w 10 odcinku pojawia sie walter i pinkman więc albo teraz dostalismy przeskok kilka lat albo dostaniemy dopiero ale bardziej prawdopodobne ze minelo kilka lat swoją drogą chyba te wlosy saula tak nie wygladaly wczesniej?

ocenił(a) serial na 9
KrytykFilmowy99

Chyba jest przeskok o jakieś 3-4 lata, bo jak Kim pracowała u Schweikarta to był rok 2004 z tego co kojarze, a akcja drugiego sezonu BB to 2008 chyba. A teraz już mamy czas równoległy w BCS do BB, bo jest wzmianka o "masturbatorze" z którym pomylił Badgera ;d

ocenił(a) serial na 10
muhfucka4real

To fakt wlasnie obejrzalem ten odcinek bb zeby scalić te dwie sprawy wiec na 100% mamy ten sam czas

ocenił(a) serial na 10
KrytykFilmowy99

Yep, rzeczywiscie macie racje. Internety potwierdzają. Kurcze no to srogi przeskok tak o kilka lat, pamiętam interpretacje z czasów wcześniejszego BCS która tłumaczyły że między BCS a BB nie ma takiej dużej przerwy na podstawie tego kiedy Tuco miał wyjść z więzienia. Więc myślałem że od odejścia Kim do poznania WW będzie kilka miesięcy.

Btw. w samym odcinku 6x9 mamy w tym temacie dwie podpowiedzi:
- Rejestracja Saula jest z November 05'
- Jego karta niepełnosprawnego w aucie ma expiry date w 2008.

ocenił(a) serial na 10
Stolarcfc

O tego nie zauwazylo pewnie wiele osob dzieki!:))

ocenił(a) serial na 10
muhfucka4real

Tych masturbatorow mial Saul wielu. Chyba chcieli nas tym wpuscic w maliny:-)Robia to z nami caly czas. A moze jednak…? Juz sama nie wiem

ocenił(a) serial na 10
Stolarcfc

ad1) Dokładnie też tak to widzę. Wyluzował się, ale chwilę potem zrozumiał, że każdego jego nowego partnera może spotkać to co spotkało poprzedniego Maxa. To wcześniejsze spojrzenia na basen było nieprzypadkowe.

ocenił(a) serial na 10
andand22

Tak, też zwróciłem uwagę na tę scenę z gapieniem się basenem, bo akurat niedawno oglądałem filmik, który wyskoczył mi na YT i przypominał scenę ze śmierci Maxa i jak prawie Hector odstrzelił Gusa. Do tego wydarzenia pewnie nawiązywał też Don Eladio mówiąc o lekkiej nienawiści w oczach.

Pewnie jest tak jak piszesz, że Gus pomyślał sobie, że nie ma szans stworzyć normalnego związku w świecie mafii, bo jak widzieliśmy do końca BB żadnego kochanka nie miał. Smutne, ale prawdziwe.

KrytykFilmowy99

Jak na krytyka, to zadajesz bardzo dziwne pytania, na które każdy uważny widz z miejsca znajdzie kilka interpretacji. Czasami pytasz, o tak oczywiste rzeczy, jakbyś w ogóle nie oglądał odcinka.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Tak wiem ale srednio pamietam poprzednie sezony wiec ten odcinek zrozumialem prawidlowo po prostu myslalem ze w poprzednich sezonach bylo coś przez co te sceny maja inny wydzwiek

KrytykFilmowy99

Bestia ze Skierniewic nawet na filmwebie...

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Akira_666

Faza krytyka filmowego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones