Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 9
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Fun and Games

56m
8,5 895
ocen
8,5 10 1 895
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e9

Tak się zastanawiam czy pocałowanie Jimmyego przez Kim nie było swoistym pożegnaniem tej pary, Kim już wtedy wydaje się miała w głowie wszystko poukładane, a patrząc na ich losy mało było czułości między nimi, raczej dobra zabawa i porozumienie bez słów.
Czy ktoś pomyślał, że to może być już koniec Kim na tym etapie serialu, w tak prosty sposób po tylu różnych teoriach? ;)

ocenił(a) serial na 8
PiotrM_M

kurczę, no oby nie, nie po to przez tyle sezonów budowali jej postać i jej relację z Jimmym, żeby tak łatwo zakończyć jej wątek, raczej ją jeszcze zobaczymy, pytanie tylko czy w jakimś miarę dobrym zwieńczeniu tej historii czy znowu tragicznym, może tylko trochę mniej od Walta

ocenił(a) serial na 10
PiotrM_M

Ja od razu wiedziałem po pocałunku, że koniec jest bliski. Ktokolwiek, kogo kiedyś rzuciła kobieta umiał to wyczytać z tej sceny, wyczuć te wibracje mówiące "kocham cię, ale nie umiem już z tobą być, za dużo przeszliśmy". Poza tym po 7 odcinku przeczuwałem, że koniec Kim jest bliski i nie wróżyłem jej śmierci jak wielu tutaj, tylko że po prostu śmierć Howarda i poczucie winy ją przytłoczą i obarczy tym Saula i się z nim rozstanie. Pomyliłem się tylko co do tego, że najbardziej obwiniała siebie. Bo, gdyby może powiedziała Jimmy'emu, że wie, że Lalo żyje to może Howard by nie zginął, może byliby w innym miejscu.

A czy podobało mi się to "zwyczajne" rozstanie? Tak. Tak właśnie ludzie się rozstają, choć przeważnie z innych powodów, samo życie. I widać było, że to gwóźdź do trumny Jimmy'ego, bez miłości nie ma już dla niego nadziei i następuje ostateczna przemiana w Saula.

ocenił(a) serial na 10
PiterusAzarathus

I za to kocham ten serial - fajerwerki, fajerwerki ale jak trzeba to jest „ prosty“ i w tej prostocie genialny:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones