Zadzwoń do Saula
powrót do forum 5 sezonu

Ogładam sobie BB (który to już raz...?) i to, co rzuca mi się w oczy to Saul zupełnie inny niż jeszcze w 5. sezonie BCS. Saul bezwzględny, cyniczny, jakby pusty w środku. Nie budzący cienia sympatii. Chodząca menda po prostu (np. namawia Walta i Jessiego do zabicia Badgera w areszcie). Coś wydarzy się w 6. sezonie i pewnie będzie mieć związek z Kim. Większość osób stawia na jej śmierć, ale nie sądzę, żeby śmierć Kim tak właśnie wpłynęła na Saula (raczej by się załamał itd). Możliwe, że ona go porzuci z wielkim hukiem. Możliwe, że odejdzie do kogoś innego (do Howarda? he he). Saul z BB jest po prostu wściekły i ma już żadnych (!) hamulców.                                                                                                       PS. Jego reklamy telewizyjne są STRASZNE.

ocenił(a) serial na 10
ewagm1

Ja mam wrażenie , że Kim trafi do kryminału przez Saula i na tym ich relacja się skończy. Biorę też pod uwagę jej śmierć ale zbyt kocham te postać żeby w to wierzyć. Zastanawia mnie też co z Nacho - prawdopodobnie będzie uciekał przez cały sezon. Tyle pytań a wciąż nie wiadomo kiedy premiera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones