PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721491}

Zaginiony

The Missing
7,8 4 820
ocen
7,8 10 1 4820
Zaginiony
powrót do forum serialu Zaginiony

Jestem świeżo po obejrzeniu, co zajęło mi 1 dzień i nie mam wątpliwości, że to jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Świetna fabuła, rewelacyjne aktorstwo, brak słów. Twórcy takiego choćby The Killing, skądinąd również świetnego , moim zdaniem mógłby się wiele nauczyć. Nawet końcówka całkowicie spełnia moje oczekiwania. Rewelacja i 10/10.

ocenił(a) serial na 9
przemek_1975_2

Zgodzę się z Tobą prawie całkowicie. Zaraz wszyscy mnie "zjedzą", ale moim zdaniem najsłabszym ogniwem tego serialu jest James Nesbitt.

ocenił(a) serial na 10
hepcidin

Nie zjem Cię, ale pozwolę sobie nie zgodzić się z taką opinią. Dla mnie genialny, jak cała reszta aktorów. Cholera, naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Pierwszy raz chyba.

ocenił(a) serial na 9
przemek_1975_2

Zobacz The Fall, z Anderson. Również bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 10
hepcidin

Dzięki, recenzje brzmią zachęcająco, tylko w jednej przeczytałem kto jest mordercą. Nie spieprzy to efektu? Czy to jest wiadome od początku?

ocenił(a) serial na 9
przemek_1975_2

Nie, wiadomo to od początku. Zachęcam, naprawdę jest bardzo dobry.

przemek_1975_2

Gdzie można obejrzeć? Skąd ściągałeś?

Pozdrawiam,

przemek_1975_2

Również uważam, że serial jest genialny, ale nie mogę się zgodzić co do gry aktorskiej. Większość obsady była genialna, ale coś mnie wgryzło w roli Frances O'Connor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones