PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721491}

Zaginiony

The Missing
7,8 4 826
ocen
7,8 10 1 4826
Zaginiony
powrót do forum serialu Zaginiony

Po pierwszym sezonie byłam pewna, że nie mam po co oglądać drugiego, bo i tak nic lepszego mnie spotkać nie może - teraz jestem na piątym odcinku drugiego, zarwałam noc i jestem rozdarta pomiędzy "oglądać szybciej, prędzej dowiedzieć się, co się wydarzyło!" i "zwolnij, delektuj się, bo zaraz ci się skończy". Świetny serial. Ostatnim razem przeżywałam tak zdaje się pierwszy sezon Broadchurch.

ocenił(a) serial na 7
cyathigerum

W ogóle może mi ktoś podpowie... coś w klimacie Broadchurch, The Missing, ewentualnie - dla mnie oczko niżej - Secrets and Lies (Podejrzany)?

ocenił(a) serial na 8
cyathigerum

"Zaginiona: bardzo dobry serial francuski :) http://www.filmweb.pl/serial/Zaginiona-2015-720933

ocenił(a) serial na 7
sylsob1

Pochłonęłam za jednym posiedzeniem, dziękuję za polecenie. Czy to moja nadinterpretacja, czy w ostatniej scenie faktycznie widać nie tylko Leę, ale też Rose i Nicolasa?

ocenił(a) serial na 8
cyathigerum

niestety nie pamiętam bo dawno oglądałam :) polecam jeszcze kino skandynawskie- dużo dobrych seriali kryminalnych :)

sylsob1

Gorąco polecam Happy Valley, oba sezony, a jeszcze goręcej Wróg publiczny, serial belgijski. Już się nie mogę doczekać drugiego sezonu, bo końcówka pierwszego daje nadzieję. Oby.

ocenił(a) serial na 8
sebalda

oglądałam :) polecam jeszcze mniej znane duński "Zabójcy" , KOD 100 :)

ocenił(a) serial na 8
cyathigerum

faktycznie drugi lepszy, choć pierwszy też niczego sobie. W obu charyzmatyczne role ojców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones