PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 071
ocen
7,6 10 1 174071
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Nie chce was przekonywać. Chcę wam coś wyjaśnić.
1. To jest serial mocno psychologiczny: pokazuje, jak ludzie się zmieniają, jakie są ich doświadczenia życiowe i jak wpływają na osobowość; jakie podejmują decyzje i dlaczego. Rzeczywiście są tutaj bzdurki o dymie i zmiany czasu ale jak dla mnie są tylko dodatkiem.
2. W czasie, gdy serial wychodził, nie było wiele do oglądania. Dla mnie przykładowo obecnie nie ma nic do oglądania bo nic mi się nie podoba (a to dlatego że każdy serial bazuje na tych samych schematach, nie wychodzi poza pewne opinie, nie chce tu wchodzić w szczegóły). W tamtym czasie ten serial robił wrażenie. Zwłaszcza że bohaterowie zostali doskonale zbudowani, a zwłaszcza ich przemiany. Co tydzień czekało się na odcinek. Dla mnie jako dziecka to super wspomnienie, a po latach serial robi dalej wrażenie.
3. Jeszcze pamiętajcie o jednym- pewien suspens, zawieszenie akcji, metody budowy napięcia były charakterystyczne dla seriali telewizyjnych, a nie obecnej mody binge watching. Oglądało się 1 lub 2 odcinki tygodniowo:) a w serialu metody budowania napięcia są naprawdę świetnie skonstruowane.

Na minus muszę dodać fatalne zakończenie i brak przemyślenia pewnych kwestii od samego początku. Ale część psychologiczna/ mydlana opera na tym nie ucierpiały:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones