PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 043
oceny
7,6 10 1 174043
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Zdecydowanie hugo jest jedną z najgorszych postaci w Lost. Jego gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, gra nienaturalnie a sama jego postać nie wnosi nic do serialu już dawno powinni z niego zrezygnować. Nudny i gnuśny koleś bez jaj i bez wyraźnej osobowości.

ocenił(a) serial na 10
puritas_pu

A na jego miejsce powinien na wyspie zjawić się Wentworth Miller, Josh Hartnett czy Brad Pitt ? Jedyną osobą która musi odejść jesteś Ty. Już się ośmieszyłeś/aś wyrocznio gry aktorskiej więc nie musisz więcej niż pisać.

Abruzzi

Zapewne jesteście bardzo podobni do niego dlatego go bronicie. Ten gość nie ma charyzmy i wcale nikt nie musi go zastępować. Powninien zniknąć i tyle. Poza tym mam jednak trochę większe wyobrażenie o tym jak należy grać i wiem kiedy ktoś gra naturalnie a kiedy sztucznie.

ocenił(a) serial na 10
puritas_pu

Chodzi ci o tusze czy brak charyzmy. Bo szczerze mowiac wole byc jak Hugo niz byc tak tepym osobnikiem jak ty.

Abruzzi

ty Abruzzi też musisz być tępy zkoro utożsamiasz się z kimś takim jak twój serialowy idol z pb.

ocenił(a) serial na 8
puritas_pu

ahahhahahahh UTOŻSAMIASZ! lol koleś wyluzuj przecież to tylko nick!....n/c

ocenił(a) serial na 8
puritas_pu

w ogóle a ty to musisz być taaaaaaaaaaaaaaaaaak(!) tępy że się utożsamiasz z jakimś zwierzakiem! KOTEM!

ocenił(a) serial na 10
puritas_pu

Abruzzi ma racje lepiej nic nie pisać jak sie ma pisać takie głupoty . Hugo jest jedna z fajniejszych postaci w lostach , który naprawde swietnie wywiązuje sie ze swojej roboty.

ocenił(a) serial na 10
puritas_pu

Myślę że ten kto ogląda losta od dawna zdążył zauważyć że każda postać wnosi coś do serialu, wliczając w to hugo który świetnie wywiązuje sie ze swojej roli ;D

ocenił(a) serial na 10
knight_rider

Hugo ma świetne teksty i jest w filmie potrzebny jak kazdy inny.
"Wyglądasz jak przerobiony H.Potter" - do Sawyera :D:D

Gościu wiec nie myssl ze jestes madrzejszy od ludzi tworzacych ten film..

ocenił(a) serial na 10
puritas_pu

hehehehehhe
nanananannana
Hugo musi odejsc a w sklepach zabroń sprzedawania kaszanki skoro większość ludzi jej nieje
tylko zeby zamiescic cos na forum to jest juz chyba choroba
lecz sie Ciec

Borys_screw_you_guys

<hahaha> balcerowicz musi odejść <hahaha>


hugo jest jedną z lepszych postaci serialu jak dla mnie a przede wszystkim jedną z zabawniejszych

kret666

Niektórzy śmieją się z byle czego np taki kret666, ja natomiast jestem bardziej wymagającym widzem i śmieję się tylko gdy widzę inteligentny humor. Dla kreta666 wystarczy że Hugo zrobi debilną minę i kret666 już jest w niebowzięty.

ocenił(a) serial na 8
puritas_pu

ty za to jesteś tak inteligentny że nie potrafisz dostrzec ironii.

puritas_pu

Większość Amerykanów (i ostatnio nie tylko) ma problemy z nadwagą. Jakoś nie odzwierciedla się to w serialach. Hugo jest chyba pierwszą taką postacią, więc nie jestem za tym by odszedł. Poza tym nie mam nic do jego gry aktorskiej, al jest naprawdę fajną postacią.

Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) serial na 7
Esmolinka

Hugo jest w porządku, a jego teksty (z "dude" na czele), oraz teksty kierowane w jego strone ("Międzynarodowe centrum naleśników" - Sawyer) są po prostu świetne ;)

ocenił(a) serial na 7
puritas_pu

wszyscy powinni zginąć na tej wyspie :D

ocenił(a) serial na 9
kakashi_m4

Za Hugo wstawić Rysia z Klanu. Osobiście wolałbym, aby dalej grała Anna Lucia, Boon, Shannon niż Hugo, mi ta postać totalnie nie odpowiada, chyba jest najmniej wyrazista

ocenił(a) serial na 5
mate21

puritas.pu jestem z Tobą :]. W ogóle ludzie tutaj na forum są zafascynowani serialem, nawet gdyby był odc, tylko z kupą gówna byłoby superrr bo to przecież "lost" jest hehehehe

ocenił(a) serial na 8
aksamitna

nom masz racje kupa była by o wiele lepsza !

ja ostro krytykowałem losta. początek 3 sezonu był fatalny i nic nie wskazywało na to że serial okaże się lepszy od prison breaka którego wtedy kończyłem pierwszy sezon lecz z upływem czasu PB robił się coraz gorszy a Lost wręcz odwrotnie... odc 14 był ciekawy i nic nie wnosił do fabuły. ale czy każdy odcinek musi coś wnosić do fabuły? Ja potraktowałem go jak oddzielny film krótkometrażowy o dwójce bohaterów którzy byli w cieniu głównych bohaterów przez cały czas trwania serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones