PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 071
ocen
7,6 10 1 174071
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Od przedwczoraj na tvn7, z żoną stwierdziliśmy, że spróbujemy przeżyć to jeszcze raz... Zobaczymy czy damy radę i czy to będzie znów to :) Moje małe córeczki nawet zawiesily oko wczoraj wieczorem na pierwszym odcinku. Problem z tym, że pierwszy odcinek to już tyle razy oglądaliśmy, a później przerywalismy dalsze oglądanie... Ciekawe czy przebrniemy przez pierwszy sezon- fajnie by było ponieważ od trzeciego sezonu to na 100 procent odcinki oglądalismy tylko raz premierowi lata temu.

ocenił(a) serial na 10
johnykas111

Ja właśnie też wczoraj oglądałem zaczęli znowu puszczać

ocenił(a) serial na 10
johnykas111

Oby wam sie udało :) 3mam kciuki

ocenił(a) serial na 9
johnykas111

Po bardzo dobrym sezonie pierwszym, sezon drugi jest średni. I to jego trzeba przebrnąć. Ale sezony 3, 4 i 5 to mistrzostwo świata. Szósty można śmiało opuścić - ten serial powinien się skończyć na sezonie piątym

ocenił(a) serial na 10
johnykas111

No i jak oglądanie?

ocenił(a) serial na 10
Rozkminiator

Witajcie, a więc oglądamy dalej. Okazało się, że tvn7 skończył emsije na 4 sezonie. Na szczescie miałem zakupiony lata temu sezon 5 na DVD-więc oglądamy dalej. W między czasie może zakupie sezon 6.
Powiem tak: ... to jest mój serial... Czuję jakąś więź z tą historia, z bohaterami... Najbardziej w szoku jestesmy z naszej małej Kośki... Jak się jej podoba:)

ocenił(a) serial na 10
johnykas111

No to zakończyliśmy dzisiaj %) myślę, że damy sobie kilka lat na powrót na wyspę :) Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones