PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 071
ocen
7,6 10 1 174071
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Od czasu stania się serialu "Lost" światowym hitem, kolejne produkcje podpisywane są jako nowe dzieła twórców "Zagubionych". Pomyślałem, że dobrze by było zebrać wszystko w jednym miejscu. Oto co znalazłem:
-"Fringe: Na granicy światów",
-"Revolution",
-"Pan i Pani Bloom",
-"Impersonalni",
-"Alcatraz",
-"Bates Motel".
Film:
-"Super 8".
Wpisujcie, jeżeli znacie jeszcze jakieś produkcje albo któraś z wymienionych pozycji znalazła się tu niesłusznie.

ocenił(a) serial na 10
dansty

Once upon a time, dwójki scenarzystów Lost - Kitsisa i Horowitza. Wystąpiło tam też kilku aktorów znanych z Lost, ale nie w głównych rolach.
Filmy: Star Trek z 2009 (Lindelof + Abrams), Prometeusz (Lindelof)

ocenił(a) serial na 10
aqu32

Akurat "Prometeusz" to wtopa! Chyba się mu wszystko pokićkało tzn. seria z filmami i powstało takie nie wiadomo co . . .

Największa wada to to, że od samego początku filmu wiadomo było co będzie dalej.
Tak wiem, ze to było wiadome i nie można było sobie robić nadziei na jakieś wielkie tajemnice,
ale kontynuacja jako taka wyszła bardziej niż słabo.
Przynajmniej ja i moje znajomki rozczarowaliśmy się mocno.
A np. taki "Predators" wydawało by się, że temat wy eksploatowany do granic możliwości, a tymczasem było ciekawie!

No cóż - tak już bywa : doświadczony pewniak sknocił szansę na hit, a tymczasem pacjent od maczet i brudnych hoteli zrobił coś fajnego z potencjalnej kiszki . . .

-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- ---------------

Z filmów to na pewno "Wiecznie młody" z Gibsonem (klasyk) i "Odnaleźć siebie" z Harrim Fordem (też klassik).
Jakoś początek lat 90-tych, więc całkiem niezłe początki JJA.

dansty

"The Leftovers" nowy serial Lindelofa

ocenił(a) serial na 7
dansty

Znalazłem informację, że przed "Zagubionymi" powstał serial "Agentka o stu twarzach".

ocenił(a) serial na 10
dansty

tak, bardzo dobry serial Abramsa, leciał dawno temu na tvp1

dansty

jeżeli już wymieniasz filmy to ktoś od Lostów w międzyczasie stworzył coś takiego jak Project, Abrams chyba był producentem, nie wiem czy to się liczy ale nazywało się to Projekt: Monster i było nie zgorsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones