PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 173 976
ocen
7,6 10 1 173976
7,2 19
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Tasiemiec

ocenił(a) serial na 3

jestem w 4 sezonie i tak koszmarnie mnie ten serial zmeczyl, ze juz sie poddaje. Czekam na jakies boom od okolo 80 odcinkow ale jest coraz wiekszy bajzel....

dorotex86

Słaby i nudny! Ocenę 274/1000 mu daję!

ocenił(a) serial na 3
dorotex86

Kurcze, dotrwalam do konca i gdyby nie to że zrobiłam na drutach dwa swetry i wiosenne porządki w mieszkaniu to byłby to bardzo stracony czas. W 5-tym sezonie trochę nabrało tempa ale zakończenie przekonało mnie że scenarzyści jednak nigdy nie mieli planu i po prostu chcieli tą żenade zakończyć po 121 odcinkach bez żadnej spójnej fabuły.

Serial jest kręcony typowym stylem lat 90tych szczególnie 1 i 2 sezon, czyli mini historie w jakimś wymyślonym uniwersum. Potem to się trochę zmienia, pojawia się coraz więcej wątków kompletnie z d**y (co najmniej jeden duży skręt na sezon), żeby tylko historia szła do przodu ale też wyłania się jakaś zawiła historia, która kompletnie nie ma sensu.

Nie lubię "dzieł", które mają piąte i dziesiąte dno, o których istnieniu wiedza tylko scenarzysci i paru zaślepionych fanów.

Jest tyle dobrych seriali, ze szkoda oczu na Lost. Nie polecam.

ocenił(a) serial na 7
dorotex86

Ja właśnie skończyłem oglądanie, sam się trochę dziwię że tyle odcinków przerzuciłem w kilka tygodni. Pierwszy sezon to był właśnie był dla mnie taki tasiemiec dopiero pod sam koniec coś zaczęło się dziać. Drugi sezon to oczywiście klawisz, trzeci Inni i w tych sezonach tajemnice wyspy zaczynają się odsłaniać a retrospekcje łączyć w jakieś całości. W drugim i trzecim sezonie tak na prawdę wkręciłem się w ten serial. Potem jest już z górki bo sezony są krótsze. 4 trochę na początku nieskładny ale potem się rozkręca, piąty to chyba mój ulubiony, trochę zalatuje Darkiem który to okazuje się nie być wcale tak oryginalny. No i finałowy sezon to jednak lot w dół. Fakt że kilka rzeczy wyjaśniono ale generalnie sama akcja to bzdury, historie z przyszłości nudy a sceny odkrywania przez bohaterów swojej obecności na wyspie wręcz zalatują żenadą w wielu przypadkach.
Dla mnie serial mógłby się zakończyć na 5 sezonie + dodano by tą historię Jacoba jeśli w ogóle jest to potrzebne bo ja bardziej kupiłbym wersję w której Jacob był wymyślony.
Ja cieszę się że nadrobiłem ten serial, w sumie jest ciekawy, ale ilość odcinków może odstraszać, dziś już takich seriali się nie kręci.

ocenił(a) serial na 3
dorotex86

Też nie potrafię pojąć zachwytów i komentarzy ,,najlepszy serial w historii" xD przecież to jest tak nudne i niedorzeczne, że głowa pęka od tych absurdów xD

ocenił(a) serial na 10
Dziurexx

Nie jest na pewno najlepszym serialem w historii (bo "oczywiście" :-) jest nim X Files) . Wciągniesz się albo i nie, mnie nie wciągnęło na początku, też wydawał mi się nudny, dopiero późniejsze wątki to zmieniły.

ocenił(a) serial na 10
dorotex86

no cóż... ja mam wręcz odwrotne odczucia. Mnie pierwszy sezon koszmarnie zmęczył, że przestałem na 3 lata oglądać serial i dopiero później przez przypadek cierpiąc na bezsenność obejrzałem kilka odcinków 3 sezonu. Wciągnęło mnie to do tego stopnia, że wróciłem i przebrnąłem przez 1 sezon, obejrzałem 2 i dalej już poszło... czekałem z niecierpliwością na premierę każdego odcinku w USA. Rano nastawiałem budzik z nadzieją, że gdzieś już udostępniono odcinek do obejrzenia. Największym szokiem był odcinek gdy pierwszy raz ujrzeliśmy Jacoba... "cholera, czy to na pewno dobry serial ściągnąłem? o co tu chodzi?"

ocenił(a) serial na 10
Boskigrom

Na początku 1 sezon wydaje się być najnudniejszym, ale z każdym rewatchem zaczynasz go doceniać i staje się najlepszym na równi z drugim sezonem

ocenił(a) serial na 10
dorotex86

Trzeba mieć na uwadze że to serial zrobiony dla telewizji i dlatego jego tasiemcowaty charakter. Gdzieś nawet było że twórcy mieli zrobić określoną liczbę odcinków i dlatego było tyle 'przeciągaczy' serial można było ogarnąć w 3-4 sezony po 20-25 odc. co i tak byłoby dużo jak na obecne standardy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones