PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 080
ocen
7,6 10 1 174080
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Dla wszystkich którzy zaczynają przygode z Lost. Większość poniższych tematów zawiera spojlery. Nawet takie jak "Ulubiony bohater!". Nie polecam przeglądania forum osobom, które nie oglądały jeszcze "Zagubionych"

ocenił(a) serial na 10
Maro_2

Trzeba ten temat urzymac na samej gorze. W temacie o ulubionym bohaterze, juz w pierwszym poscie jest spoiler.

ocenił(a) serial na 10
Maro_2

No a dlaczego ma nie być spoilerów. W końcu to forum o tym właśnie serialu. To jest właśnie miejsce na wymienianie się opiniami co do aktorów i odcinków w ogóle. To przecież wiadome, że jak ktoś nie chce czytać spoilerów to forum serialu jest ostatnim miejscem jakie odwiedza. Natomiast Ci co oglądali już to co do tej pory wyemitowano mają chyba prawo w tym między innymi miejscu sobie rozmawiać. W końcu to "FORUM" !!!

klakson

Nie mam nic przeciwko spoilerą na tym forum. Ten temat jest tylko ostrzeżeniem dla, mam nadzieje, licznego grona osób które po dzisiejszej emisji serialu na TVP wejdą na tą strone, żeby np. zagłosować, lub poznać opinie innych forumowiczów, a przez przypadek dowiedzą się co się wydarzyło w ostatnim odcinku.
P.S. Najlepiej by było gdyby tematy zawierające spoiler/y już w tytule miały zaznaczone, że nie są dla osób które dopiero co zaczeły oglądać "Zagubionych".

ocenił(a) serial na 10
klakson

Ja akurat nie lubie sie nadziewac na spiolery, kiedy jeszcze czegos nie ogladnalem. Szczegolnie gdy chodzi o jakis serial. Jak ktos chce dyskutowac na temat odcinkow, to niech zaznaczy to w temacie. Wtedy kazdy bedzie swiadomie decydowal czy chce to czytac czy nie. Teraz jest tak, ze jak ktos, po ogladnieciu 3 odcinkow, chce sie wymienic spostrzezeniami dotyczacymi swoich ulubionuch aktorow, to nadziewa sie na spoilery z konca pierwszego sezonu a nawet z poczatku drugiego.

ocenił(a) serial na 10
brovar

Rozumiem ale jeżeli nawet ktoś kto zakłada temat nie umieści w nim żadnych s. to np. 40 dopisująca się do tematu osoba to zrobi więc nie ma to chyba większego sensu. Nawet w tym temacie ktoś nagle może z czymś wyskoczyć i całe ostrzeżenie diabli wemą ;)
W sumie to macie racje ale nie wiem czy do końca takie ostrzeżenia coś dadzą.
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 10
Maro_2

Post w ramach akcji podtrzymywania topicu ;)

ocenił(a) serial na 10
brovar

Świetny serial, więc topic na samą górę :)

ocenił(a) serial na 10
maaar

Pierwsze dwa odcinki były pierwszorzędne , czekam na więcej... ciekawe czy wyemitują II serię...

ocenił(a) serial na 10
lihol

na drugi sezon trzeba będzie poczekać.
Jeśli równie szybko co pierwszy sezon pojawi się drugi (3 miesiące opóźnienia względem USA), to można się spodziewać go na początku 2006 r.

Pozdr,

ocenił(a) serial na 10
maaar

Na AXN bedzie drugi sezon. Dla zniecierpliwionych polecam torrenty, sam tak zrobilem.

ocenił(a) serial na 10
Maro_2

Wyciagam temat na gore, zeby nikt przypadkiem, niesiwadomie nie nadzial sie na spoilery.

ocenił(a) serial na 10
Maro_2

Nie jest tak źle z tymi spoilerami - np. w "ulubionym bohaterze" nie musiałem czytać tamtejszych postów, mogłem bez problemu napisać o swoim typie i tyle :) A serial pokochałem od pierwszej sceny, niestety lektor trochę psuje wrażenie... ale w przyszłym roku powinno być na DVD, do tego czasu można posiłkować się nagraniami z amerykańskiej tv.

ocenił(a) serial na 10
Mariusz_Saint

Duzo lepiej oglada sie ten serial z napisami. Tak jak napisales, lektor psuje wrazenie.

ocenił(a) serial na 10
brovar

w grudniu AXN będzie puszczać codziennie po jednym odcinku 1.sezonu właśnie z napisami!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones