PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 037
ocen
7,6 10 1 174037
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

książka?

ocenił(a) serial na 8

Dzisiaj widzialam na wystawie ksiegarni ksiazke pt "Lost: zagubieni. Zagrożony gatunek" Wie ktos co to w ogole jest? Warto przeczytac?

ka_sia_

ciekawe ile kosztuje.u siebie w mieście jeszcze niewidziałem.napewno warto kupić iprzeczytać.heh.

ka_sia_

ciekawe ile kosztuje.u siebie w mieście jeszcze niewidziałem.napewno warto kupić iprzeczytać.heh.

Logan_Cole

Ja powoli dobiegam do końca tej ksiązki. Ciekawa... Opowiada o Faith, która jest jedną z rozbitków. Książka zaczyna się od jej pobudki na wyspie. Rozdziały nie parzyste to opis na wyspie rozdziały parzyste to wspomnienia, tak jak w serialu. POLECAM, ale z góry zakładam, że nie wyjaśni ona zadnych tajemnic wyspy.

ultimate

Bardzo Ciekawa książka, własnie skończyłem czytać. Przedstawia kilka znanych nam sytuacji z innej prespektywy, ciekawe wspomnienia głownej bohaterki tworzą ksiązke czyms w rodzaju dobrego odcicnka lostów. kto wie moze kiedys zeekranizują. Szkoda, ze akcja rozgrywa się tylko 3 pierwsze dni na wyspie :( Moge sprzedać, raz czytana kontakt the_ultimate@o2.pl

ocenił(a) serial na 10
ultimate

książka autorstwa Hapki Cathy. O czym traktuje to wydawnictwo, pisać chyba nie trzeba. Ze swojej strony dodam tylko, iż jest to powieść stworzona na podstawie serialu "Lost" i zawiera to, czego nie zobaczyliśmy dotąd na ekranie TV. Dla wszystkich fanów „Zagubionych” może się więc okazać znakomitym uzupełnieniem telewizyjnej produkcji J. J. Abramsa. Do kupna zachęca dodatkowo niezwykle atrakcyjnie cena. 14 złotych za 176 stron oprawionych tekturową i foliowaną okładką to naprawdę bardzo niewiele. Zachęcam więc do czytania. Poniżej kilka słów od wydawcy.

„Faith Harrington, badaczka przyrody, może stać się kluczową postacią dla przetrwania grupy na wyspie. Ale wydarzenia, w wyniku których trafiła na pokład lotu 815, wywołały w niej poczucie winy i utratę wiary we własne siły. Wspominając tragiczną przeszłość, musi poradzić sobie z trudną teraźniejszością. Czy ten tajemniczy świat da jej szansę na nowe życie? Czy Faith stanie się ofiarą wyspy i jednego z jej śmiertelnych zagrożeń?

Kultowy już serial rozpalił wyobraźnię milionów widzów, również w Polsce. Z tą książką jesteśmy o krok bliżej rozwiązania zagadki wyspy.”

Lost. Zagubieni
Zagrożony gatunek
Hapka Cathy
Wydawnictwo AMBER, wydanie 2006.r
ISBN: 83-241-2454-3
Format: 12.3x19, 176 stron
Oprawa: Kartonowa Foliowana
W sprzedaży od 17.03.2006

Źródło: http://www.lost.prv.pl/ [www.lost.prv.pl/]

ocenił(a) serial na 10
Kapi_Aleks

LUdzie opanujcie sie nie znaczy ze jak serial swietny to ksiazka bedzie bestselerem.To jest wlasnie maxymalne wyzyskiwnie kasy na marce LOsta, troszke to przykre.Czekam tylko jak w Laysach znajde tazosy z postaciami z serialu.

ocenił(a) serial na 10
yatamanek

Ja się spotkałem głównie z negatywnymi opiniami o tej książce, ale i tak zamierzam przeczytać, chce miec wyrobione przez siebie zdanie o tej ksiazce ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones