Zagubieni (2004-2010)
Zagubieni: Sezon 2 Zagubieni Sezon 2, Odcinek 14
Odcinek Zagubieni (2004-2010)

One of Them

44m
8,6 1 155
ocen
8,6 10 1 1155
Zagubieni
powrót do forum s2e14

s02e14

ocenił(a) serial na 10

Jak wam sie podobał 14 odc.Bo mi tak średnio jedynie z zegarem był motyw no i żaba.:D

ocenił(a) serial na 10
Wypasiona_Foczka

Dziewczyno odpowiedz mi na jedno pytanie jak mozesz, czy Ty ogladasz ten serial dlatego ze Ci sie podoba czy dla samego ogladania Josh'a Holloway'a, bo za kazdym razem jak czytam Twoje wypowiedzi piszesz ze odcinek Cie rozczarował, ALE zawsze sie mozna w Twoich wypowiedziach dopatrzec "uwielbienia" dla Josh'a, Twoim zdaniem 14 odcinek był średni ALE "motyw" z żabą był świetny bo był dzielem Josh'a.
Wiec moje pytanie brzmi czy Ty ogladasz serial dla samego serialu czy dla Josh'a?
A moim zdaniem 14 odcinek był swietny i Ci którzy potrafia czytac "miedzy słowami" tez nie powinien byc rozczarowani.

ocenił(a) serial na 10
kleudius

nawet jesli oglądam tylko dla niego co ciebie to obchodzi wykład zrobiłes jak doktor miodek. nie wiem o co ci chodzi. a ty dlaczego oglądasz? dla idei? wes człowieku wyluzuj. i jak robisz taka afere z powodu tego iz podoba mi sie bardzo fajny facet (Nawiasem mówiac to co mam na te pasztety na ulicy patrzec? Łyse pryszczate i grube pały ?) moze wes sie zajmij czyms bardziej na twoim poziomie np przefaksuj naleśniki dzieciom z Etiopi albo ochroń rzadki okaz porostu na alasce. luzuj ziom

ocenił(a) serial na 10
Wypasiona_Foczka

"nawet jesli oglądam tylko dla niego co ciebie to obchodzi " - wiec jak ogladasz tylko dla Niego nastepnym razem zamiast pisać odcinek był sredni napisz Saywer był sredni czy tam swietny.

"wykład zrobiłes jak doktor miodek" - niestety nie mialem Jej przyjemnosci poznac ALe mozesz Ją odemnie pozdrowic.

"a ty dlaczego oglądasz" - hmmm dobre pytanie ALe zmartwie Cie nie dla Kate ani dla Sun, ogladam dla samego ogladania serialu, być moze z przyzwyczajenia.

"wes człowieku wyluzuj" - luzuje.

"Nawiasem mówiac to co mam na te pasztety na ulicy patrzec? Łyse pryszczate i grube pały" - rzeczywiscie masz sytuacje nie do pozazdroszczenia ( nie to co ja umnie same piekne dziewczyny po ulicy chodzą, dziwne ), chyba sobie w takiej sytuacji męza nie znajdziesz?.

"moze wes sie zajmij czyms bardziej na twoim poziomie np przefaksuj naleśniki dzieciom z Etiopi albo ochroń rzadki okaz porostu na alasce" - czy to Twoim zdaniem bylo chociaz troszke smieszne, jeżeli śmieszna jest dla Ciebie sytuacja w Etiopi to gratuluje poczucia chumoru.

"luzuj ziom" - jak wyzej luzuje.

:=/

ocenił(a) serial na 8
kleudius

hehe:D.dobre..zresztą, już po avatarze widać kto jest spoko.:D/a ten odcinek dobry...zaciekawila mnie przede wszystkim kończąca scena..czekam na 2x15..:D

ocenił(a) serial na 8
Wypasiona_Foczka

hahahaha znaleźć tę dyskusję po 18 latach, co za wspaniały traf. Dziękuję wam za te fantastyczne wypowiedzi :D Rety, 18 lat temu to ja miałem 12 lat.

Wypasiona_Foczka

Dla mnie 14 byl w miare :) Wprowadzenie nowej postaci, rozwiniecie historii Saida ( palace sie pola naftowe rodem z Jarheada ;P ) bywaly gorsze odcinki. Ale martwi mnie co innego. Na stronie ABC jest napisane ze za tydzen zostanie wyemitowany odcinek " PIlot 1& 2" .......bron panie borze zeby wpadli na pomysl puszczanie pierwszej serii od poczatku.....jak to zrobia to juz chyba nie ogladne 15 odcinka

ocenił(a) serial na 9
Pawel_101

Z tego co mi wiadomo, to nastepny odcinek bedzie 1 marca... i pozniej sobie poczekasz do pazdziernika na 3 sezon :) Ja niestety tez... ;/ a odcinek 14 niezly byl ;)

KouTenka

kurde jakies opóźnienia mają i musimy cieprieć dodatkowo tydzień zwłoki.14 był nawet spoko cos sie przynajmniej działo

ocenił(a) serial na 6
Logan_16

14 odcinek byl bardzo dobry! Tak jak ktos pisal wczesniej 'czytac miedzy wierszami' Sporo tam jest kwestii poruszonych. Motyw z zabka ok, ale bylo kilka lepszych (zegar, film z sarinem, przerazenie w oczach nowgo, rozmowa Sayida z Charliem) Bedzie ciekaweie w 15 odcinku ;]

ocenił(a) serial na 10
KouTenka

czyli co, 1marca 15odcinek konczacy 2serie? z tego co wiem to ma byc ok 24 odcionkow 2 serii... ale zreszta co tam, w marcu wraca Prison Break :DDD

ocenił(a) serial na 10
goofy3

z tego co wiem odcinków bedzie napewno ponad 20

ocenił(a) serial na 10
goofy3

sprawdzilem, w marcu 15 odcinek, a potem dluuuuga przerwa :(

ocenił(a) serial na 9
goofy3

Buhahaha, dokładnie.........
Foczka ocenia Seral Lost na podstawie tego czy był tam Sawyer, czy nie.... jeśli był odcinek był zajebisty.
No motyw z żabą był naprawde świetny szczegolnie jak ją scisnol w swojej obleśniej ręce :). Jestem za, uwielbiam ludzi którzy znecają sie nad zwierzętami.
Ale wracam do serialu.... choćby odcinek był nudny jak cholera, kompletnie nic się nie działo, albo gdyby cały odcinek był pokazany Sawyer siedzący na fotelu i patrzący jak ciołek w telewizor ( wyłączony do tego) to odcinek ten byłby naprawde zajebisty, wręcz fascynujący.
A wracając do odcinka 14, był wporządku... Podobały mi się flaschbacki ( czy jakoś tak) z Sayid`em. Ogolnie lubie postac graną przez tego aktora.

Chmielu_4

z jakiego torrenta mozna sciagnac 14 ? prosze podajcie nazwe strony . Powracam do torrenta bo mam tymczasowe podlaczenie internetu i w emuli nie toleruje zadnych portow ,nie laczy z serwerami itd. Dziekuje z gory za wyrozumialosc.
jezeli na 15 koniec, to ile ta przerwa potrwa ? pol roku ?

ocenił(a) serial na 10
Chmielu_4

no wiesz nie do końca sie z tobą zgodzę, bo podobał mi sie bardzo odcinek z Panem Eko-jeden z moich ulubionych i z tego co pamiętam Sawyera tam nie było,za duzo. ale z drugiej strony to co napisałes ten z Sawyerem na fotelu mógłby byc bardzo interesujacym odcinkiem :D zwłaszcza jesli miałby rozpięta koszule :D:D:D tak tak mam MEGA fioła na punkcie tego faceta, ale chyba wolno mi (-naście zobowiązuje ). I jak mówi moja kumpela lepszy Sawyer niz Leonardo DiCarpio

ocenił(a) serial na 10
Wypasiona_Foczka

no odcinek fajny ale za duzo sayda w nim bylo, niezbyt go lubie ,
ale ma racje co do tego ziomala
jak myslicie?

ocenił(a) serial na 9
gorgeouss

Odcinek może by jak dla mnie 7/10. Ale jestem właśnie po trailerze następnego odcinka czyli 2x15. Zapowiada się świetnie.

ocenił(a) serial na 10
ludwisiu

Ja nie wiem czy ten koleś na górze sie pomylił czy naprawde nie wie kto to jest PAN profesor Miodek... :|

ocenił(a) serial na 10
Yoasia_4

wiem wiem to pomyłka rozpedziłam sie .RiSpEcT dla Miodka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones