Zagubieni (2004-2010)
Zagubieni: Sezon 2 Zagubieni sezon 2, odcinek 21
odcinek Zagubieni (2004-2010)

?

46m
8,7 1 140
ocen
8,7 10 1 1140
Zagubieni
powrót do forum s2e21

odcinek 2x21

ocenił(a) serial na 9

hmm według mnie bardzo fajny odcinek dużo się dzieje i troche żeczy się odkrywa np guzik ;) jak dla mnie 10/10 zobaczymy co będzie dalej dla zainteresowanych zapowiedź nastepnego odcinka
http://www.lostlinks.net/videos/promo.wmv [www.lostlinks.net/video...] usa
http://www.lostlinks.net/videos/canada.wmv [www.lostlinks.net/video...] canada

ocenił(a) serial na 9
bratrunks

No, trudno się z Tobą nie zgodzić.. "guzik :D "

ocenił(a) serial na 10
Chmielu_4

odcinek świetny, dobrze ze pokazali kolejny bunkier, cos sie przynajmniej wyjaśniło ale jest i kilka nowych pytań. ciekawe ile jeszcze jest tych bunkrów na tej wyspie?

strzelba

bunkrow jest 6, lostowicze odkryli 2.
odcinek calkiem fajny, taki raczej spokojny, 20 byl bardziej zaskakujacy.
jak libby powiedziala ze to micheal to jack glupi nie skumal ze jak micheal sie caly czas o nia pyta a ona jakby nie miala co robic tylko przed smiercia martwic sie o micheala...;/
a ten bunkier obserwacyjny... ciekawy watek,lock i eko powinni pojsc za tym wentylatorkiem. a ten facet to ten sam z orientation 3.;]

ocenił(a) serial na 10
agusia_x

jak to odkryli 2, przecież teraz juz wiedza o 4: SWAN, ARROW, STAFF i teraz PEARL. a przecież na tych drzwiach co spadły na locka były jeszcze FLAME i kilka bez nazwy (takie zakreślone jak by już nie istniały). a przeciez ci inni jeszcze gdzieś mieszkają. ja myśle ze ich morze być nawe 10.

ocenił(a) serial na 10
bratrunks

No i moim zdaniem świetne retrospekcje pana Eko - dawno już nie było widać tego jasnowidza ;) Po odcinku z Claire w pierwszym sezonie można było pomyśleć, że jest prawdziwym jasnowidzem, a tutaj zupełnie inne spojrzenie na tę sprawę :) Świetny epizod... Zastanawia mnie, jak zmanipulowali Michaela, że aż tak wyprali go z emocji.

użytkownik usunięty
Mariusz_Saint

Co do trailerów z następnego odcinka, to o ile dobrze zrozumiałam, to Michale chce, zeby po jego syna szli tylko Kate, Sawyer, Jack I Hugo. Że Jack i Sawyer to rozumiem, ale po co Kate i Hugo ?? :| W tym coś musi być. Przecież mógłby wziąśc np Sayida i Eco. I w ogóle to chyba w końcu pokażą, jak dostal Michael sie do "innych".
Bedzie ciekawie :P
Pozyje,y zobaczymy.
Pozdrawiam =)

ocenił(a) serial na 10

hmmmm mi sie zdaje ze jack, sawyer, kate i hugo poniewaz oni (jak narazie) wiedzieli o tym ze ana i libby nie zyja... Michael nie zauwazyl ze tam byl Eko i Locke (ale moge tu sie mylic). A co do odcinka 21, no to kolejny swietny odcinek, retrospekcje ciekawe (chociaz w 10 odcinku Eko mial lepsze) tylko zastanawia mnie jedna rzecz - jaki Locke i Eko znalezli bunkier ten "?" czy ktorys z tych po prawej stronie mapy bo nie jestem pewien. I tak wogole mialem nadzieje ze tajemnicza czarna chmura sie pojawi, bo cos dlugo jej nie widac. No to tyle, i znowu tydzien czekac :(

ocenił(a) serial na 9
Mariusz_Saint

Co do Michaela,to ja pomyślałam sobie,że pewnie powiedzieli mu,że zrobią coś Walt'owi jeśli on nie będzei robił tego co oni im każą.
Szkoda,że Libby umarła,az łezka się w oku zakręciła;P A odcinek naprawdę dobry,robi się coraz ciekawiej;]
pzdr

ocenił(a) serial na 10
bratrunks

Z zwiatuna amerykańskiego skapowałem, że pokażą rettrospekcje Michaela jak był u innych, on tam gada z jakąś murzynką, która mówi coś o Wolcie, i gdy Claire mówi "Oh my God" wszyscy patrzą na plaże, może sprawdzi się moja teoria, ze pod koniec drugiego sezonu ktoś się jeszcze rozbije na wyspie. Sawyer tam takze mówi, że wybrali tylko Kate, Hyrleya, jego i jacka, zeby pójść do iinnych, ponieważ chcą ich wykończyć. I tu coś nie gra, najprawdopodobniej pójdą do innych juz w nastepnym odcinkui ciekawe co wtedy. Może "inni" chcą normalnie porozmawiaćz rozbitkami, a i jeszcze jak ta murzynka gada z Michaelem o Walcie, wydaje mi się, ze ona to tak mówi, jakby Walt nie był w ich rękach, tylko kimś nadrzędnym jeszcze wyżej niż "innymi".
A i wogule ten odcinek 2x21 nawet dobry, ten jasnowidz co badał Claire znów się cwaniaczek pojawił, coś on wspólnego ma z rozbitkami moze jeszcze. Fajny ten bunkier do obserwacji, ciekawe czy założyciele Dharma zyją, w tym miejscu, gdzie sa wysyłane te zeszyty, tymi rurami, gdzeiś to musi prowadzić, ale czemu tylko Stacja "Łabędź jest aktywna ze wszsytkich??

ocenił(a) serial na 9
Sub_Zero

jak sie przyjzec w film instruktazowy to widac w lewej strony na monitorze miejsce gdzie wpisuje sie liczby

ocenił(a) serial na 10
Doctor

ha! a nie mówiłem(wsześniejszy jakis tam temat...) to coś jak truman show :D

ocenił(a) serial na 10
ElvisNysa

"Zastanawia mnie, jak zmanipulowali Michaela, że aż tak wyprali go z emocji"- w Yankeskim treilerze widać jak Michael dostaje zastrzyk(mimo że chyba go raczej nie chciał...) może to przyczyniło się do surowego,bezuczuciowego odbierania życia innym...

ocenił(a) serial na 10
ElvisNysa

Bardzo ciekawy odcinek!Nastepny rowniez zapowiada sie na swietny,moim zdaniem Michael chce tylko aby posli z nim Sawyer ,Kate i Jack dlatego ze oni wczesniej spotkali innych tylko nie wiem po jakiego gwinta maja zabrac Hyrleya?
A co do bunkrow to znaja juz 4 tylko nie wszyscy o wszystkich wiedza.

bratrunks

Witam
Ja mysle ze moze i to byl dobry odcinek ale mnie troche zirytowal poniewaz skoro libi jeszcze zyla i powedziala michael to juz nie mogla z siebie wydusic 2 slow wiecej kill us. To po I po II w snie eko pojawila sie ana luca i nie mogla mu powiedziec jeszcze ze michael ja zabil. A III rzecz ktora mnie irytuje to to ze jack nie mogl sie domyslic ze cos nie gra ona mowi michael to mogl cos podejzewac podejsc go jakos podstepem. Albo popatrzec na ta sytuacje z innej strony. Anna ma bron wchodzi do pokoju uwalnia henrego dochodzi do bojki no i co ginie to henry by ja posadzil na sofe? nie musial jeszcze zabic libi ktora sobie szla a potem gonic michela przeciez spokojnie mogl go dobic. A to wyglada tak ze henry wychodzi z bunkra kaze anie siedziec na sofie zabija ja potem pewnie liby a nagle strzela w reke michaelowi w tym pomieszczeniu przeciesz sa slady krwi.

Ok to jest moje zdanie ktos je moze zaakceptowac lub nie ale prosze mnie nie obrazac, mozecie sie wypowiedziec na temat mojej teori. Pisalem szybko wiec nie oceniajcie pisma i ortografi :P

Pozdro all

ocenił(a) serial na 10
Szarku

super zwiastuny :) lost robi sie coraz ciekawszy ;)
nie zebym sadzil, ze nie byl ciekawy, ale ta nutke wiecej tajemniczosci widac w drugim sez

ocenił(a) serial na 10
bratrunks

Ciekawe kto pierwszy sie zorientuje ze to Michael je pozabijal. Mnie to troszke irytuje, komu wpadnie do glowy np. to ze gdyby taka sytuacja wyniknela to Ana napewno nie siedziala by na kanapie tylko sie bronila. Juz nie moge doczekac sie konca
Pozdro :)

ocenił(a) serial na 8
ruda91

Oni tego jeszcze nie ogarneli. tej zaistnialej sytuacji. Byli w szoki i zajmowali sie tylko pomoca Libby. To jak zaczna postrzegac sytuacje pewnie wyjasnie sie w nastepnym odcinku. W nastepnym odcniku moze zaczna miec jakis podejrzenia co do tej akcji w bunkrze i do samego Michaela.

ocenił(a) serial na 8
Misiek_5

Dla mnie głupota było opuszczenie nowego włazu przez Locka i Eko.Mogli spokojnie przejrzeć co sie stało w starym.Dowiedzieli by sie o Michaelu.

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

Ale przeciez Locke i Eko mogą wrocic do nowego bunkra w kazdej chwili i przejzec nagrania ;-)

Wojtek_dpo

zgadzam sie w zupełnosci co do tych kamer wszystko mogli sobie obejrzec chyba ze obraz nie jest nagrywany

kicha :/

ocenił(a) serial na 9
bratrunks

jest 7 bunkrow :/:/ perłą (jako głowna) i 6 pozostałch gdzie sa prowadozne eksperymenty. w perle moglismy zauwazyc 6 monitorow, kazdy do jednego z 6 bunkrow. ciekawe gdzie prowadza te pola magnetyczne i te rury co kiedys tam said z jackeim lazili...

ocenił(a) serial na 9
bratrunks

kolejny zwiastun
http://www.lostlinks.net/videos/promo2.wmv [www.lostlinks.net/video...]

ocenił(a) serial na 10
bratrunks

Zwiastun wypas, więc jednak jest wejście do bunkra strzezone prze łepków z bronią jak mówił Michael i zobaczymy Walta, nieźle jeszcze tylko 5 dni

ocenił(a) serial na 9
Sub_Zero

Odcinek 22 zakończy się pewnie tym że zobaczą to "coś" iiii to be continued... :(

ocenił(a) serial na 9
ludwisiu

miejmy nedzieje że się tak nie zakończy ;) :P więc nie kracz hehe

ocenił(a) serial na 10
bratrunks

ja sie obawialem, ze sezon tak sie zakonczy... spojrzeli w strone morza i koniec... na rozwiazanie trzeba czekac do nastepnego sezonu
na szczescie tak nie bedzie :D

ocenił(a) serial na 10
ludwisiu

nie bedzie "to be contiuned" tylko bedzie "tłumaczenie - SliderOh" :)

ludwisiu

no tak swoja droga to ciekawe co to jest to cos na plazy ze sie tak wszyscy tym przejeli moze nasza czarna mgiełka?? albio jakis statek??

bratrunks

Najlepsze jest to że ten facet z filmików w filmie instruktazowym 3 z 6 podaje inne imie i nazwisko niz w filmie instruktazowym 5 z 6 :)

ocenił(a) serial na 10
klaysheep

watpie, aby to byla czarna mgielka.
To będzie cos zwiazanego z innymi.

ocenił(a) serial na 10
Kapi_Aleks

ta "czarna mgiełka" to Cerber. System obronny wyspy przed intruzami (prawdopodobnie). Zaatakował Locke'a, a Eko zobaczył w nim swoją przeszłość jeśli dobrze pamiętam :)
Co do tych całych bunkrów itd. to warto zajrzeć tu:
http://www.thetailsection.com/uploaded_images/cleanwall-707484.jpg [www.thetailsection.com/...]
To jest oczyszczona wersja mapy z drzwi, które wbiły się w nogę Locke'a.
Aha no i stacja/bunkier "Swan" to miejsce, gdzie był Desmont...

Pozdr,

ocenił(a) serial na 10
maaar

Co to jest miedzy Staff a Arrow i dlaczego jest to zakreslone

maaar

na tej oczyszczonej mapie brakuje jeszcze jednego prostokąta z "CV III" który znajduje sie na prawo od tych korytarzy ze stacji SWAN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones