Zagubieni (2004-2010)
Zagubieni: Sezon 6 Zagubieni Sezon 6, Odcinek 18
Odcinek Zagubieni (2004-2010)

The End (2)

1h
8,3 1 073
oceny
8,3 10 1 1073
Zagubieni
powrót do forum s6e18

LOST TLUMACZE KONCOWKE

ocenił(a) serial na 10

Tak, cala sytuacja ktora miala miejsce na wyspie byla rzeczywistoscia.Ludzie nie zmarli w samolocie czy w powietrzu ....
Ich przyjaznie i przygody na wyspie byly prawdziwe.Wszystko co sie tam wydarzylo bylo prawdziwe.
Dlaczego ?
W pieerwszym odcinku gdy ocaleni znajduja sie na wyspie na jednym z drzew widac bialy but.
Gdy Jack Sheperd umiera w ostatnim odcinku ten but jest zniszczony,stary.A oznacza to ze posiada slady czasu wiec Ci ludzie nie mogli byc nigdzie indziej niz w czasie rzzeczywistym!!!!!!!!!PROSTE,Jezeli chodzi o ostatni odcinek to Jack umarl pierwszy a inni sie uratowali jednak ich dusze byly powiazane oni nigdy nie znalezli takiego przyjaciela i razem ich losy znow sie polaczyly tym razem po smierci.Wszyscy razem,ludzie ktorych nigdy wiecj nie poznamy poszli po to co nas czea po smierci i o tym jest wlasnie zakonczenie ze smierc wcale nie jest koncem tak jak wielu z was skreslalo pasazerow Oceanic....
Jeden z najlepszych serali EVER.

pravy123

Piękna interpretacja finału, ja podobnie go interpretowałam. Szkoda, że tak wiele osób, krytykowało finał. Myślę, że każde rozwiązanie w finałowym odcinku, zostałoby przez kogoś skrytykowane. Nie mogę uwierzyć, że niedługo minie 20 lat, od premiery tego niezwykłego serialu. Dobrze, że można sobie przypomnieć Zagubionych na D+ właśnie kończę oglądać. Serial nadal wzbudza niesamowite emocje i nostalgię.

pravy123

A Twoim zdaniem, które futurospekcje były prawdziwe, to z wcześniejszych sezonów kiedy np. Kate była z Jackiem czy z ostatniego kiedy miał syna?

Patka_138

Prawdziwe były wydarzenia, po opuszczeniu wyspy przez Oceanic 6. To, co się działo w ostatnim sezonie było przystankiem dla naszych bohaterów, aby mogli pójść dalej. Myślę, że paradoksalnie katastrofa była dla nich najważniejszym wydarzeniem w ich życiu. Historie bohaterów, które poznaliśmy, nie były usłane różami, każdy z nich w jakimś stopniu się pogubił, każdy miał jakąś zadrę w sercu. Katastrofa była punktem zwrotnym, po której zaczęli zmieniać życie. Nawiązali przyjaźnie, współpracowali, aby przeżyć. Myślę, że ojciec Jack'a dlatego powiedział, że oni sami stworzyli tą "alternatywą rzeczywistość", aby wszyscy nawzajem się odnaleźli, aby razem mogli pójść dalej.

ocenił(a) serial na 10
alibaba_4

Większość i tak myśli, że umarli na początku, a każdy umarł w swoim czasie.

pravy123

Od Lost praktycznie zaczęła się moja przygoda z serialami, następnie Prison Break i tak dalej. To były czasy gdzie seriale można było policzyć praktycznie na palcach. A co mamy teraz? Wysyp seriali jak grzybów po deszczu, ponad 500 rocznie. Lista "do obejrzenia" się zapełnia aż czasu brakuje na to wszystko. Mimo wszystko liczę że obejrzę Lost ponownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones