PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314401}

Zakładnicy

The Nine
6,5 206
ocen
6,5 10 1 206
Zakładnicy
powrót do forum serialu Zakładnicy

Właśnie skończyłem pilota, fajnie się kończy :) Od razu chciałoby się obejrzeć kolejny odcinek. Niestety trzeba czekać do października. Co mi się najbardziej podobało w pilocie to taka delikatna tajemnica która wisi w powietrzu, ale nie jest nawet zarysowana. Podoba mi się też że serial jest bardzo dynamiczny, widz ani razu nie ziewa. Podobają mi się też bohaterowie: policjant po przejściach, dziwak który chciał popełnić samobójstwo, śliczna asystentka prokuratora okręgowego (laska Jacka Bauera przy okazji :) No i zakończenie odcinka pilotowego to coś co lubię, ciekawe jak to wszystko dalej się rozwinie, bo w tej chwili ciężko coś powiedzieć i to jest właśnie fajne. Dawać następny odcinek! :)

Lemansky

To fakt pilot byl nawet niezly ale
co do nastepnych odcinkow to moze byc roznie stacja ABC nakrecila tylko trzy odcinki ktore pojawia sie w pazdzierniku i jezeli ogladalnosc bedzie wysoka to pojawia sie nastepne i to juz bedzie zalezalo od widzow w USA

mam niestety obawy bo wtedy w stanach bedzie lecialo juz duzo nastepnych sezonow dosc dobrych seriali i jezeli puszcza go w zlym czasie to moze nie wrozyc najlepiej

no ale to sie okaze dopiero w pazdzierniku :)

sokaro

Właśnie obejrzałem. Póki co zapowiada sie nie źle, ale wydaje mi się, że jego ewentualna "wielkość" zależeć będzie nie od tempa akcji (w czasie rzeczywistym), ale od tego jaką tajemnicę kryją w sobie główni bohaterowie, jakie konkretne wydarzenia tak bardzo zbliżyły ich do siebie i co dokładnie działo sie w banku w ciągu tych 52 godzin.
Oprócz The Nine ABC pokaże również premierowe odcinki seriali: Six Degrees i Day Break. To chyba pomiędzy nimi rozegra się walka o byt na antenie. Czy The Nine okaże się najlepszy - zobaczymy. Pozdro 4 all

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones