PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427194}

Zakazane imperium

Boardwalk Empire
8,1 48 057
ocen
8,1 10 1 48057
7,3 9
ocen krytyków
Zakazane imperium
powrót do forum serialu Zakazane imperium

Wiem, że zginął, ale za bardzo nie pamiętam albo w ogóle tego nie było w serialu, motywu jego śmierci ?? W czwartym
sezonie jeszcze żyje i ma się dobrze, a następnie w piątym już mowa tylko, że nie żyje.

ocenił(a) serial na 10
kuba_wk

pomiedzy 4 a 5 sezonem bylo kilka lat odstepu (3 chyba, nie pamietam dokladnie) i wlasnie w tych latach, ktore nie byly ukazane zginal Rothstein. W serialu byla tylko wzmianka podczas rozmowy Lanskyego i Thompsona na Kubie, ze A.R. nie zyje i nic wiecej. Niestety slabe pozegnanie genialnej postaci.

ocenił(a) serial na 8
Genem

Też żałuje, że lepiej tego nie pokazali :/ Dla mnie to była jedna z najlepszych postaci !! Dziwi mnie, że tak naglę zerwali wątek tej postaci, która była jedną z głównych moim zdaniem !!

kuba_wk

Arnold Rothstein był postacią historyczną, więc nie mógł się pojawić w 5 sezonie. Scenarzyści nie mieli tu wyboru.

ocenił(a) serial na 9
kuba_wk

Było aż 7 lat przeskoku...w tym czasie zgodnie z historią zginął AR...szkoda, świetna postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones