Zakazane imperium
powrót do forum 1 sezonu

sezon 1 6/10

ocenił(a) serial na 9

Jestem swiezo po sezonie pierwszym i jestem odrobine rozczarowany. Fakt, scenografia, kostiumu, muzyka klimat jest swietny ale tak naprawde fabula jest po prostu zbyt nudna, jednoliniowa. Nie ma jak do tej pory zadnego zaskoczenia, co powinno cechowac dobre seriale, nie ma zaskakujacych zwrotow akcji. To nie jest serial historyczny aby czegos takiego nie zrobic. Jedyny plus to Al i jego poczatki i nic poza tym. Zobaczymy jak to bedzie pozniej.

ocenił(a) serial na 10
dabram17

gwarantuje że drugi sezon bardziej sie Tobie spodoba, ja po pierwszym sezonie mialam podobne odczucie, potem diametralnie zmieniłam zdanie, dlatego czym prędzej zabieraj sie za drugi sezon.....;)

ocenił(a) serial na 9
MrsDean

mialem 2 dni wolnego wiec skonczylem sezon 2 i musze przyznac ze znokaoutowal mnie. Wiedzialem niestety jak sie skonczy sprawa z Jimmy bo jakis duren napisal w naglowku swojego postu spojler co sie z nim stanie, tak wiec bez wchodzenia na post, rzucal sie w oczy jego komentarz. No coz, zepsul ta niespodzianke ale mimo to sporo sie dzialo. Zaskakujace zakonczenie, to co zrobila Margaret na koniec tez ciekawe. Trzeci sezon bedzie mial sie jak zaczac. Najbardziej mi szkoda rodzinki Darmody, bardzo lubilem Angela i Jimmy. Przez wszystkie seriale strasznie mnie wkurzala Margaret i van Alden, ktory zreszta byl najbardziej nudny powierzchownoscia ale za to zaskakujacy w wielu sytuacjach. Pewnie zaskocze, ale strasznie polubilem Mickey Doyle za jego smieszek...zabawny charakter. No i Nucky, wydawalo sie ze postac ktora nie zaskoczy a tu prosze, scena na cmentarzu w ostatnim odcinku. Spore zaskoczenie. Naprawde dobry serial. Swietna charakteryzacja, dbalosc o szczegoly i muzyka. Super drugi sezon, o niebo lepszy o pierwszego.

dabram17

dokładnie. Sezon 2gi o niebo lepszy, w trakcie sezonu pierwszego chciałem sobie darować, ale wymęczyłem do końca, Drugi to zupełnie inna bajka, każdy odcinek wciąga.

ocenił(a) serial na 10
dabram17

Ja miałem to samo z Jimmy'm. Takich to tylko banować.

ocenił(a) serial na 10
dabram17

Podzielam zdanie poprzedniczki-w drugim sezonie dzieje się na prawdę wiele, aż miło się ogląda :>

ocenił(a) serial na 8
dabram17

ja jestem swieżo po 2 sezonach i to co mówicie że w 2 sezonie się dzieje wiele ... chyba dzieje się wiele więcej niż w 1 sezonie , bo nadal 2 sezon trochę przynudzał swoją monotonnością niestety ... aktor grający Nuckiego nie pasuje mi totalnie do klimatów gangsterskich jedynie sięgnąłem po 2 sezon tylko ze względu na aktora i postać Jimmy Darmody - najciekawsza postać i najlepiej dobrany aktor dla mnie miażdży każdego aktora w tym serialu, reszta jest poniżej przeciętności

ocenił(a) serial na 9
Beemka

Fakt, postac Jimmiego jak i odtworca roli sa znakomici. Odnosnie Nuckiego, uwazam ze jego postac jest jak najbardziej dobrze dobrana, bo on nie moze miec postury gangstera skoro jest na tak powaznej pozycji spolecznej.
No i dlatego drugi sezon mnie kompletnie zaskoczyl, a zwlaszcza ostatnia scena Nucki i Jimmy. Sam nie wiem czy bylo to potrzebne, bo obawiam sie ze serial straci na ogladalnosci.

ocenił(a) serial na 8
dabram17

Co do ostatniej sceny zgodzę się z Tobą całkowicie. Ja osobiście chyba nie sięgnę po 3 sezon ze względu na brak Jimmiego, naprawdę nakręcał ten serial na wysoki poziom - niestety bez tej postaci ( bez tego aktora ) tak jak mówisz serial może stracić na oglądalności, obawiam się że twórcy podkopali sobie dół pod siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones