PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625219}

Zakazane uczucie

La que no podía amar
7,3 1 340
ocen
7,3 10 1 1340
Zakazane uczucie
powrót do forum serialu Zakazane uczucie

Wiem, że Cynthia będzie chciała ograbić Rogelia i płomienie ją zajmą i wyląduje poparzona,
a kiedy się dowie, że Maria jest jej matką? Czemu AP będzie najpierw z Rogelio a potem
wróci do Gustava i znów pokocha Rogelio? Czyje dziecko będzie nosiła pod sercem AP?
Ktoś wie, co jest w tym testamencie ojca rogelia i Cynthi, że tak go broni? Czemu zginą
rodzice Vanessy?

ocenił(a) serial na 10
immortelle1

Rodzice Vanessy zginął serio??? Szkoda :( Czyli Ana Paula nie pozna ojca ? :(

Daniela_Lujan_87

w ostatnim odcinku jest jak Vanessa daje AP dokumenty i mówi, że jej przykro, że nie zdażyla dobrze poznac swego ojca, i przeprasza ją ze to z jej winy ;)

ocenił(a) serial na 10
immortelle1

A na końcu Ana Paula i Vanessa pogodzą się?

alexa6971

One się jakoś wcześniej pogodzą, bo Vanessa zrozumie swoje błędy, ale AP będzie nieufna i w ostatnim odcinku sobie wszystko wyjaśnią ;)

Daniela_Lujan_87

Ojciec Vanessy umrze, bo nie dostanie lekarstw na czas, chyba od matki Vanessy i matka Vanessy chyba zachoruje i wyląduje w szpitalu.

immortelle1

Ja wiem tyle : AP będzie z Rogelio, aby ratować brata. Zgodzi się zostać jego żoną, bo będzie przekonana, że Gustavo nie żyje. Jednak pewnego dnia w hacjendzie, nie wiem dokładnie gdzie, ale może u Rogelia znajdzie jakieś rzeczy Gustavo i stwierdzi, że to Rogelio kazał coś zrobić Gustavo i wyjedzie z hacjendy. I właśnie wtedy spotka Gustavo w Boca el/del Cielo, czy jakoś tak. Spędzi z nim noc i to wtedy zajdzie w ciążę z Gustavo. Później osaura za kasę powie Gustavo, gdzie jest AP i Rogelio po nią przyjedzie,albo jakoś tak. I ona wróci. Acha, a gdy AP wyjedzie z hacjendy to wtedy Rogelio zda sobie sprawę, że kocha AP. I później, AP dowie się, że jest w ciąży i będzie bała się powiedzieć o niej Rogelio... Koniec końców Cynthia wrzuci żmiję do pokoju AP i ta będzie musiała walczyć o życie swoje, albo dziecka. I AP starci dziecko... I z czasem AP będzie się w Rogeliu zakochiwać, a Gustavo będzie się głupio zachowywał...

jagodajulia

Ta historia z ciążą AP to mnie troche zaskoczyła. Szkoda że to dziecko Gustava. Na miejscu Rogelia nigdy bym jej nie wybaczyła i napewno nie przyjęła z powrotem. To nic ze poroniła, ale zostaje sam fakt zdrady. Ona sama nie wie czego i kogo tak naprawdę chce.

telimena79

Ta historia z ciążą trochę dziwna, ale chodzi o to, że ten ślub z Rogelio to był kontrakt. Poza tym ona wtedy od niego tak jakby odeszła. Rogelio zrobił awanturę, ale później, gdy okazało się, że ciążą jest zagrożona i życie AP to nawet zgodził się dać temu dziecku swoje nazwisko. AP przecież w Rogeliu zakocha się później... Poza tym UWAGA SPOILER Rogelio chyba prześpi się z Vanessą, ale tego nie wiem na 100%.

jagodajulia

ale to bedzie w pozniejszych odcinkach

jagodajulia

No OK niech będzie. :D Ale Maria matką Cinthi????!!! Matką Rogelia to owszem bo widze jaki ona ma do niego matczyny stosunek ale Cinthia?? No jestem w szoku...

telimena79

Tak, Maria będzie matką Cynthii. A Cynthia dowie się o tym, chyba na swoim przyjęciu ślubnym, powie jej o tym Maria, ale nie powie jej kto jest jej matką. Cynthia od jakiejś kobiety, pracującej na hacjendzie dowie się, że to Maria jest jej matką.

jagodajulia

Nigdy bym nie pomyślała, Maria ma do niej przyjazny stosunek, ale na pewno nie taki jak do Rogelia.

cocco03

Kurcze, mogliby nie robic przerwy w nadawaniu w przyszłym tygodniu, a najlepiej to puszczać po 3 odcinki, bo ta Eva luna jakas dziwna ;)

immortelle1

Nie zgadzam się, Eva Luna jest świetna.

jagodajulia

Ja tez lubie Evę, 3 odcinki LQNPA to byłoby dla mnie za dużo.

jagodajulia

Cynthia dowie się tego od Marii, wyzna to wszystko kiedy Rogelio zapyta ją dlaczego powiedziała Cynthi że nie jest córką kobiety którą uważała za matke. Okaże sie ze ojciec Rogelia wykorzystał Marię, ta kiedy saie dowiedziała ze jest w ciązy powiedziała o wszystkim jego żonie a tamta postanowiła zaopiekować się dzieckiem. Właśnie wtedy Maria została nianią Rogelia.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Mimo tego że to kontrakt to w życiu bym nie pomyslałam ze sie puści z tym wymoczkiem Gustavo!!! Takie ma wartości ze powinna dać tylko tylko mężowi nie? Lipa trochę ze nie z Rogeliom będzie w ciąży :(( Rogelio sie prześpi z Vanessą pewnie zeby sie zemścić na AP, ale myslałam, że jest sparaliżowany totalnie od pasa w dół... widocznie drzemią w nim tam jeszcze jakieś siły :D

ocenił(a) serial na 8
kasiag79

Cieszę się, że AP będzie na końcu z Rogelio. Tak na siebie patrzą :) i też uważam, że nie powinna z tym Gustavo iść do łóżka no ale cóż....

kasiag79

Prawda jest taka, że Gustavo kocha... Jednak mimo, iż ten ślub to kontrakt to wg mnie nie powinna zdradzać męża... Przecież Rogelio mówił, że czuje jak go ktoś dotyka, gdy AP zaczęła rehabilitację.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

No wiem, że go kocha ale zawsze w takich telenowelach głowne bohaterki są takie szlachetne, że aż do przesady nie? no to fajnie że ma czucie, miałam nadzieję, że będzie chodził, albo chociaż na koniec zrobią sobie bobasa :)))

kasiag79

Niby tak, ale w TDA było podobnie, bo MD była kochanką Maxa, co mi się nie podobało.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

nie wiem co to TDA bo nie oglądam telenowel z reguły, tylko Zakazane uczucie ze względu na głownego bohatera :)))

kasiag79

Spoko, nie musisz wiedzieć :) To taka telka, w której protka była kochanką prota...

jagodajulia

W którym odcinku AP i Rogelio będą mieli wspólną noc?

ocenił(a) serial na 2
immortelle1

Dlaczego w następnym tygodniu Zakazane uczucie nie będzie emitowane?

ocenił(a) serial na 8
Hadley

Lipa że nie będzie :((( może dlatego że długi weekend to jakieś badziewie dadzą...

immortelle1

PYTANIE PO EMISJI DZISIEJSZEGO ODCINKA BRZMI
CZY ROGELIO MONTERO JEST BIOLOGICZNYM OJCEM MARGARITO??
Bo wydaje mi sie że chyba tak

ocenił(a) serial na 10
telimena79

No też tak myślę jak powiedziała tamta kobita.

telimena79

UWAGA SPOILER! Tak Rogelio jest biologicznym ojcem Margarito.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Serio? a kto matką? musze powiedzieć, że ta telenowela nie jest taka jak inne...

kasiag79

Jakaś kobieta, którą Rogelio spotkał na zabawie chyba . Nie będzie za wiele o niej wspomniane.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Aha, no bo już pomyślałam że ta szurnieta Vanessa... dzięki

kasiag79

De nada :)

ocenił(a) serial na 8
kasiag79

Vanessa nie nogłaby być jego matką, bo jak Margaro został porzucony, to ona bawiła się na swoim przyjęciu zaręczynowym...

ocenił(a) serial na 8
Eskulapa

No wiem, ale mogliby zrobić tak, że miała depresję poporodową i pozbyła się dziecka i nie pamięta albo coś.... :)

ocenił(a) serial na 8
kasiag79

Ależ Ty masz wyobraźnię ;)

ocenił(a) serial na 8
Eskulapa

nie no żartowałam z tym, ale przyznasz chyba, że w telenowelach dużo się dzieje rzeczy, których nie ma w normalnym życiu nie? :)))

ocenił(a) serial na 8
kasiag79

xDD
Co prawda, to prawda... To już jest temat na odrębną dyskusję :)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

a tak z czystej ciekawości... jak oni się o tym dowiedzą??

Eskulapa

Już tak dokładnie nie pamiętam, ale tę kobietę spotkał na jakiejś zabawie, mieli romans, jeszcze chyba przed tym gdy spotykał się z Vanessą. Spotykali się nie długo, ale później ona odeszła i nic nie powiedziała. Później pojawiła się z Margaritem na hacjendzie jakoś tak w czasie, albo w dniu zaręczyn Rogelia z Vanessą i zostawiła chłopca na hacjendzie, a sama odeszła. A dała list jakiemuś gościowi, chyba sklepikarzowi ??? nie wiem dokładnie, aby Margarito dał ten list, gdy dorośnie. A matka chłopca, była chora i umarła.
A jak się dowiedzieli to było trochę z tym zachodu. Najpier dowiedział sie Efrain od jakiejś kobiety. Wykradł ten list. Później dowiedziała się Cynthia i nie chciała,aby Rogelio się dowiedział. A ostatecznie to Maria znalazła ten list w rzeczach Efraina i zadzwoniła do Rogelio i mu powiedział o wszytskim, bo on wyjechał.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Czyli będzie się działo :)

telimena79

A może istnieje taka możliwość, że ojcem Margarita będzie ojciec Rogelia? Choć po retrospekcji, zachowaniu Rogelia i tym jak traktował małego (pewno chciał na kogoś zrzucić winę, że nie chodzi i jego obwinia;), oraz po tym co Maria mówiła chyba jednak R jest jego papą ;)

ocenił(a) serial na 8
telimena79

ta sama myśl mnie uderzyła po tej retrospekcji Marii :)

ocenił(a) serial na 8
Eskulapa

ja też od razu pomyślałam, że Margarito jest synem Rogelio. Zastanawiam się tylko jeszcze czy Rogelio zacznie chodzić, bo jednak odbywa rehabilitację z AP, nawet tam w wodzie itd. Trochę temu czasu poświęcają w serialu, fajnie by było, gdyby dzięki temu zaczął chodzić. Wiecie coś na ten temat?

I mam jeszcze pytani: -
brat AP będzie z Danielą?
I co będzie z tą okropną ciotką? - nie znoszę jej, wolałabym, żeby jakoś zniknęła z serialu, wyjechała albo coś

dudusia_2

To tak:)
1. Rogelio nie będzie chodził. Wiem tylko, że podda się chyba dwóm operacjom, ale nie wiem na pewno, czy dwóm. Wiem, że na pewno po pierwszej wszystko się uda, ale Bruno będzie mu podawał złe leki..;/
2. Koniec końców brat AP, to Miguel? w każdym razie brat AP, jednak postanowi być z Danielą ale niestety niedługo później zostanie zastrzelony i umrze.
3. Z ciotką to nie wiem, co tam będzie, a ostatecznie wyląduje w więzieniu, ale chyba poprosi AP o wybaczenie i będzie żałować tego, co zrobiła, ale nie wiem tak na 100%.

jagodajulia

Ciotka będzie doiła kasę od Rogelia, a po śmierci Miguela powie AP, że to ona zabiła jej matkę z zazdrości i z zawiści o to, że tamta odbiła jej Federica, a opiekowała się nimi tylko dla swych korzyści i by w jakiś sposób odkupić winę.

użytkownik usunięty
immortelle1

Nic nie było o tym, że jakoby Rosaura miała zabić siostrę, czyli matkę Any Pauli. Siostra umarła na raka i Ana się nią opiekowała.

jagodajulia

Rogelio podda się jednej operacji ( za pierwszym razem gdy byl w szpitalu i chcial poddać się operacji - nikt nie wiedział gdzie- przed operacją zadzwonil na hacjendę - odebral Margarito i powiedzial że Ana Paula jest chora - była już w ciąży z Gustawo i musiala leżec - zaniepokojony Rogelio postanawia wrócic ) reszta jak wyżej (Bruno wstrzyknie do kroplowki lek ktory zaprzepaści sukces operacji0.
Miguela zastrzeli ciotka - gdy ten dowie się że Rogelio nie mial nic wspólnego z pobiciem Gustawa tylko ciotka i Bruno - będzie chcial powiedzieć wszystko siostrze i wtedy ciotka go zabije - zrzuci winę na Cynthię ktora uciekla konwojującym ją policjantom z więzienia - bedąc na wolności będzie chciała zabić AP - o czym wcześniej w więzieniu powiedziala bratu.
Ciotka bedzie miała koszmary i bedzie dręczylo ją sumienie wyzna wszystko AP ( z ktorą będzie mieszkała po rozwodzie AP z Rogeliem) bedzie probowała uciec kradnąc biżuterię Cynthi - zlapie ją Maria 0statecznie zostanie postrzelona w noge przez Bruna i wyląduje w więzieniu.

corecorazon

ale bedzie pokazany moment w serialu ,ze rogelio staje na wlasnych nogach choc chwile?

ocenił(a) serial na 8
yecur

dosłownie kilka sekund, a potem runie jek długi na podłogę :..(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones