Zaklinacz dusz
powrót do forum 5 sezonu

Dlaczego w ostatnim sezonie wszyscy (poza najbliższymi) odnoszą się po starym imieniu do męża Melindy? Przecież wszedł w ciało Sama i wyglądał jak Sam to czemu miał w szpitalu identyfikator z imieniem i zdjęciem Jima? Tylko Melinda widziała wygląd starego męża

dominik_olimpijski

Też to zauważyłam wydaje mi się że może to być pewna nieścisłość wgl. mam takie osobiste odczucie ze ten 5 sezon szczególnie końcowe odcinki robione tak na "odczep się" jak oglądam i mam porównanie z pierwszymi odcinkami to jest jakiś inny klimat.

ocenił(a) serial na 9
damdam_2

Jak najbardziej się zgadzam :( Mam wrażenie, ze wszystko się popsuło wtedy, kiedy Melinda urodziła dziecko

Maargo

Tak niestety tylko jeden albo dwa odcinki w tym sezonie 5 były naprawdę dobre reszta mega przeciętna a dodatkowo zakończenie takie hmm.... "puste". Melinda nagle w sumie (bo tylko w dwóch ostatnich odcinkach) traci zmysł postrzegania duchów i tak ten ostatni odcinek koło tego się kręci dodatkowo koło wizyty Eli u dentysty, ducha hydraulika, żołnierzyka Aidena i humorków Melindy. Zrobione to tak na siłę że aż szkoda. "Wojna" między błyszczącymi a cieniami trwała kilka sekund a gadki o tych cieniach było przez cały sezon i gadanie jakie one są złe, nie do pokonania a nagle okazuje się że małe dziecko wyciąga rękę i bum już nie ma, wszystko jest okej... Najciekawszy odcinek był z tym duchem w kostnicy ale go nie pociągnęli a szkoda...

damdam_2

Też tak myślę o tym duchu z kostnicy w ogóle nie dokończyli a było wiele takich które były a w następnym odc w ogóle nie zostały wspomniane tak jak by nagle zniknęły a tam straszyły, ogólnie ten sezon był nie dociągnięty

damdam_2

A jeszcze mi się przypomniało o tych duchach w podziemiach co z nimi jak dobrze pamiętam obiecała że je przeprowadzi a w późniejszych odc nawet tam nie chodziła początek gdy znalazła przejście był intrygujący a później nagle duch pastora znikną a niby był taki zły

ocenił(a) serial na 10
dominik_olimpijski

Sam wrocil do swojego drugiego imienia Jim.. Chociaz tez mi to nie pasuje ze względu na to ze wolali go lekarze pabie doktorze Clancy więc tu moze byc cos niewyjasnione. Prawdopodobnie Jim wrócił we własnym ciele tylko nie zostalo to wyjaśnione, zreszta podobnie z Payne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones