PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499470}

Zakochana złośnica

10 Things I Hate About You
7,1 3 482
oceny
7,1 10 1 3482
Zakochana złośnica
powrót do forum serialu Zakochana złośnica

czy coś wiadomo odnośnie napisów?? Dysponuje nimi ktoś?? Proszę o info!!! :)

doti_5

z tego co wiem sa dostepne napisy po polsku jedynie do pierwszego odcinka :/

ocenił(a) serial na 7
wlokniarka

Poprawię, że trzeciego też. W końcu sama je tłumaczyłam

Collony

Wielkie dzięki za te napisy do 3 odc ale do 2 i reszty też by się przydały hehe:)

ocenił(a) serial na 7
doti_5

To sama wiem. Ale póki nie ma ang subów, to ja nie ruszę, niestety :)

Collony

o! do trzeciego tez są, to świetnie:) właśnie dziwne ze nie ma jeszcze angielskich do pozostałych bo do innych seriali pojawiają się od razu...

wlokniarka

skąd mogę pobrać te napisy? z jakiej strony?

olaaa08_2

Ja ściągam przez Napi-projekt, więc jak klikam na dany odcinek i chce je ściągnąć to znajduje mi automatycznie, ale sprawdź jeszcze na www.napisy24.pl. Do pierwszego odc są tam na pewno ale co do trzeciego to nie jestem pewna!!

ocenił(a) serial na 7
doti_5

Do trzeciego też są na napi :) Btw, widziałam, że ktoś się już zabrał za drugi odc.

Collony

tak, do drugiego tez juz sa dostepne napisy:)

wlokniarka

Było parę niedociągnięć w tłumaczeniach, ale ogólnie wielkie dzięki, że Ci się chce :). Na resztę nie doczekam się chyba, bo bardzo chcę obejrzeć następne odcinki. Może warto byłoby poszukać jakichś ludzi do pomocy, na forach o serialach lub w innych tego typu miejscach?
Pozdrawiam.

doti_5

Są dostępne napisy do czwartego odcinka:) Czekamy na resztę:P

doti_5

Do siodmego odcinka tez juz sa dostepne:)

ocenił(a) serial na 7
10tihay10

Ja widziałam na razie do 5, ale nie warto czekać na napisy. Odcinek trwa ok 20 minut - aby zrozumieć sens wystarczy podstawa języka. Jeżeli kogoś to interesuje to jest już 9 do ściągnięcia (do tej pory chyba mój ulubiony :)

Werniem

Żeby zrozumieć sens to spokojnie można oglądać serial znając tylko podstawę języka. Ale ten serial ma strasznie dużo slangów i "tekścików" humorystycznych których w większości nie zrozumie osoba z podstawowym angielskim. I przez to się wiele traci. Ale zawsze można oglądnąć sobie drugi raz z napisami ;). A tak przy okazji, wiecie, że ta seria ma tylko 10 odcinków..

ocenił(a) serial na 7
grzesieksw

Szkoda, ale mam nadzieję, że powstanie druga seria, bo serial jest niezły. Nie rozumiem tylko jednego - co to ma wspólnego z '10 things I hate about you'. Oryginalna fabuła jest całkiem inna - nie rozumiem więc tego nawiązania do dzieła Szekspira. Mogli po prostu stworzyć osobny serial :)
I masz rację jest dość dużo slangu :D

ocenił(a) serial na 8
doti_5

na napi sa dostepne juz do wszystkich chyba oprocz 9 odcinka :)

ocenił(a) serial na 9
aks9901

No właśnie, ciekawe kiedy pojawią się do 9 ...
Wczoraj skończyłam oglądać całą serię i nie mogę doczekać się kolejnej :)

doti_5

na chomikuj.pl są do wszystkich odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones