PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499470}

Zakochana złośnica

10 Things I Hate About You
7,1 3 482
oceny
7,1 10 1 3482
Zakochana złośnica
powrót do forum serialu Zakochana złośnica

... wszystkie 20 odcinków i muszę przyznać, że cudowny serial :D Szkoda, że nie ma drugiego sezonu, ale mam nadzieję, że postanowią go zrobić :D ♥

Madeline97

ja właśnie dzisiaj obejrzałam. i nie powiem wciągnełam się. chciałabym zobaczyć więcej, ale chyba już nic nie będzie..;/

ocenił(a) serial na 10
Madeline97

A możesz napisać albo dać linka gdzie je obejrzałaś? Proszę :)

adaczekolada

proszę : video.anyfiles.pl/Zakochana+z%C5%82o%C5%9Bnica+S01E01+Napisy+Pl/Kino+i+TV/video/ 8531 pierwszy odcinek. Potem musisz w wyszukiwarce wpisać zakochana złośnica i szukać odcinka

ocenił(a) serial na 10
Madeline97

wielkie dzięki ^^ bardzo mi pomogłaś :)

adaczekolada

Nie ma sprawy :D

ocenił(a) serial na 9
Madeline97

Jest tam 19 i 20 odcinek? Bo jakos nie moge znalesc...

nol1324

jest, ale pod nazwą 10 things I hate about you

ocenił(a) serial na 9
Madeline97

Wiem... Chodzi mi o odcinek 19 i 20 obejrzałam juz wszystkie oprocz tych... Wie ktos gdzie mozna je obejrzec?

nol1324


Chodziło mi o to, żebyś wpisała 10 things I hate about you, ponieważ te dwa ostatnie są pod angielską nazwą a te od 1-18 pod polską :D Podałabym ci Link, ale Filmweb nie akceptuje ich. nie wiem dlaczego.

ocenił(a) serial na 9
Madeline97

Ok spróbuję dzieki;)

ocenił(a) serial na 9
nol1324

Są :D Dziękuje jeszcze raz:D

nol1324

Nie ma problemu :))

Madeline97

pisze się "obejrzałam" a nie oglądnełam

dla jakiego przedziału wiekowego jest ten serial? coś jak hanna montana czy może pamiętniki wampirów? bo jak to 1 to raczej się nie skuszę

galadriela

1. Czepiasz się szczegółów, nikt mi za to oceny nie daje , że się pomyliłam pisząc coś w internecie
2. Zobacz i sama zdecyduj. Ale zapewniam, że nie , jak Hannah Montana.

ocenił(a) serial na 6
Madeline97

serial nie jest najwyższych lotów ale jest niezły. końcówka 20 odcinka zachęca do dalszego oglądania jestem ciekawa co tatuś zrobi.. niestety mogę się tylko domyślać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones