PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499470}

Zakochana złośnica

10 Things I Hate About You
7,1 3 482
oceny
7,1 10 1 3482
Zakochana złośnica
powrót do forum serialu Zakochana złośnica

jeden odcinek po angielsku na you to be i był superaśny ale w polsce pewnie go nie zobaczymy chociaż może na zigzapie ale wątpię

misiaa10

Fajnie,tylko choćby nie wiem jak był "superaśny" to już i tak nie będzie to samo,co "Zakochana złośnica".Po prostu są postacie w historii kina takie jak Holly Golightly, Batman,Zorro,Joker,Janosik,Gelsomina,Jack Sparrow,Dracula no nie wiem Robin Hood,które raz zagrane przez jednego aktora zapadają w pamięć tak,że następny nawet bardzo utalentowany aktor choćby nie wiem jak się starał i tak już nie przebije w tej roli swojego poprzednika.Co nie znaczy,że ten serial nie jest fajny.Zresztą czy jest i jak bardzo jest to nie mogę się wypowiadać,bo jeszcze nie oglądałam.Obejrzę to się wypowiem.

rrr_Angel

a ja mam sposób na ten serial żeby nie kojarzył mi się z "Zakochaną złośnicą" Traktuje go jak zupełnie inną bajkę z dziwnie chodzącymi czirliderkami i głupimi nauczycielkami :) Taka lekka historia dla nastolatków. Nawet "superaśna" ;)

użytkownik usunięty
kasia2409

Własnie obejrzałam drugi odcinek i jestem mile zaskoczona. Przyjemny serialik, w sam raz na 'po szkole'. Niby odgrzewany kotlet, ale dobrze doprawiony. Nie mam problemu z odcięciem się od wersji kinowej, więc dokończę serię i obejrzę następną [jeśli powstanie].

Musze przyznać, ze na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona jak usłyszałam o tym serialu, bo uwielbiam "Zakochaną złośnicę" i nie wyobrażałam sobie serialu na podstawie tego filmu i to jeszcze o tym samym Tytule !!! Przecież film był niepowtarzalny.
Ale z ciekawości obejrzałam pierwszy odcinek i spodobało mi się tak, że od razu obejrzałam kolejne trzy.
Oczywiści nie jest to tak świetne jak film, ale naprawdę mi się spodobało, warto obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 8
gocha_01

Ja też jestem bardzo mile zaskoczona. Z oryginalnej wersji ściągnęli w sumie tylko imiona i fakt, że główne bohaterki są siostarmi, które bardzo się różnią i są wychowywane przez zasadniczego (aczkolwiek zabawnego) ojca. Poza tym ma naprawdę ciekawe wątki poboczne, jest zabawny (ale nie w żenujący sposób) i postacie są świetnie skonstruowane. Wbrew pozorom naprawdę wciąga, a im dalej tym lepiej. Ja obejrzałam całość (jak na razie 10 odcinków) w jedno popołudnie i czekam na kontynuację :) Polecam wszystkim, nie tylko nastolatkom. Dobry na poprawę samopoczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones