PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 659
ocen
6,9 10 1 4659
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Średniak

ocenił(a) serial na 5

Denerwują zdjęcia w tym filmie. Jakoś tak tanio wyglądają. Szkoda bo inscenizacyjnie jest nieźle. Wogóle, oglądając ten serial miałem wrażenie jakby ten kto go tworzył, bał się że może wyjść za dobrze. Po czterech odcinkach czuć klimat tajemnicy i generalnie zapowiada się nienajgorzej. Tylko ten polski wątek. Nie wiem dlaczego wapada najsłabiej ze wszystkich w tym serialu. Czy to wina słabej gry aktorskiej - Buczkowska jest tak nieprzekonująca w roli twardej policjantki że wręcz ociera się to o karykaturę. A może to wina kiepskich dialogów jakie dostała. Pożegnanie z kochankiem w pierwszym odcinku, to było aktorstwo i dialogi na poziomie serialu ,,Trudne sprawy". Najlepiej zagrany jest chyba wątek ukraiński. Naprawdę ciągnie ten serial w górę.Dla mnie to taki średniak. Można obejrzeć, ale żeby się było czym zachwycać... No chyba że porównamy do naszych ,,najlepszych " produkcji ostatnich lat, z drugim sezonem belfra na czele, to wtedy rzeczywiście - sztos. Właśnie oglądam ,,Pustina" - Pustkowie . I porównując seriale Canal+ i HBO to jednak widać sporą różnicę w klasie na korzyść amerykańskiej platformy.

ocenił(a) serial na 6
lornemalwo

Też mam wrażenie, że polski wątek jakiś taki bez szału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones