PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 648
ocen
6,9 10 1 4648
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Jedno śledztwo, trzy miasta – trzy zabójstwa, a do tego plejada polskich i międzynarodowych aktorów. Idealna pozycja dla miłośników seriali kryminalnych – czyli dla mnie

lucynkaWawa

I dla mnie

lucynkaWawa

Polacy świetnie radzą sobie z w tym gatunku, robimy niezły towar eksportowy. "Zasada" zdecydowanie powinna wyjść poza granice naszego kraju (oraz Ukrainy i Czech), czy ktoś coś wie o takich planach?

lucynkaWawa

Jak nie lubię polskich seriali i filmów, tak ten bardzo mnie zaciekawił już od pierwszego odcinka. Poza tym jestem fanem seriali kryminalnych i ten bardzo przypadł mi do gustu. :)

lucynkaWawa

Powiem tak, fabuła ciekawa, znakomity dobór aktorów. Niecierpliwie czekam na kolejne odcinki, bo w polskim kinie brakuje seriali kryminalnych, a ten nie zawodzi.

ocenił(a) serial na 10
lucynkaWawa

Od czasu Oficera nie widziałem tak dobrego serialu.Klimat dialogi obsada robi ogromne wrażenie polecam

wlodarczyk_901

Dziękuję twórcom za to dzieło. Wreszcie porządny polski kryminał ze świetną fabułą, świetnym rozwiązaniem (autor), no i znakomitą grą aktorską . Rewelacja.

ocenił(a) serial na 5
lucynkaWawa

raczej wschodnio-południowo europejska

lucynkaWawa

Serial, który z zaciekawieniem oglądałam do końca. Dobra muzyka. Wartka akcja. OD POCZĄTKU DO KOŃCA CIEKAWIE!

ocenił(a) serial na 9
lucynkaWawa

Dla mnie też, dla mnie też. :D
Jestem po 8 odcinku. I jako zagorzała fanka skandynawskich kryminałów, mroczność serialu pochłonęła mnie od pierwszej chwili. Naprawdę świetny serial. Zaś muza... piękna. W końcu Lorenc. Rewelacyjne tło wszelkich scen. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones