PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 648
ocen
6,9 10 1 4648
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Belfer, Rojst, Ślepnąc od świateł... mam nadzieję że Zasada Przyjemności będzie kolejnym dobrym serialem. Zwiastuny są obiecujące

EryKwas

Jeszcze bym dodała - lepszą od Belfra produkcję z Topą - pod powierzchnią - rewelacja. Dobra, zwarta fabuła, jeden nie przeciągnięty sezon, dreszcze w każdym odcinku i to coś, że chciało się oglądać dalej

anusia007

A ten netflixowy? 1983?

gabikowska

Też był spoko

ocenił(a) serial na 8
gabikowska

Po pierwszych dwóch odcinkach nie zatrzymał mnie na dłużej.. chyba miałem za duże oczekiwania ;)

EryKwas

ciekawe, bo fabuła jest tak skonstruowana, że nawet wytrawnych fanów kryminałów wciągnął już po pierwszym, po drugim stwierdziliśmy ze znajomymi, że ogląda się o lepiej niż się spodziewaiśmy

ocenił(a) serial na 9
anusia007

Będzie drugi sezon "Pod powierzchnią" (nie oglądałam, więc nie wiem), a co do "Zasady przyjemności"... No to jest naprawde dobry serial. Solidnie zrobiony, z pomysłem, bez dłużyzn. Fajnie by było gdyby drugi sezon powstał.

Tola101

jak to bez dluzyzn ??- same dluzyzny i nuuuda ...Jestem swiezo po projekcji...pudlo panie Jablonski..Budzet nie pomogl -Wino Truskawkowe to poezja przy tym gniocie ,niestety..Kruk (tez produkcji Canal +) byl o niebo lepszy ..nie trzeba bylo walkowac 10 gnioto-nudnych odcinkow ,5 interesujacych wystarczy..

ocenił(a) serial na 3
EryKwas

Jedynym polskim serialem zbliżającym sie do światowego poziomu jest tylko WATAHA....

ocenił(a) serial na 8
jacek2

Każdy lubi co innego, polska kinematografia od pewnego czasu trzyma jakiś poziom a seriale telewizyjne zaczęły przypominać to co na świecie było standardem kilka-kilkanaście lat temu...

jacek2

Nie zgodzę się :) Znam sporo dobrych polskich seriali (zdecydowanie te wymienione w tym wpisie) i myślę, że Zasada przyjemności również utrzymuje wysoki poziom.

ocenił(a) serial na 10
lidiamarcz

bardzo wysoki, nie ma sie do czego tam przyczepić, przynajmniej narazie. serio

ocenił(a) serial na 10
jacek2

Poczekaj, myślę, że rozpędza się wolno, ale jak się rozpędzi, to możesz być zaskoczony :)

jacek2

wataha genialny, choć zaczął lepiej niż skończył. w zasadzie przyjemności odnoszę wrażenie, że jest odwrotnie - co odcinek to lepiej.

EryKwas

z tej trojki liderem belfer drugiego nie kojarze,trzeciego tak ,serial patologia o przeklinaniu a ten mega dobrze sie zaczoł i bedzie mega dobry,od 1 odcinka aktorzy wpadaja idealnie i wszystko gra swietnie...

ocenił(a) serial na 10
xxxfilmen

Tu akurat przyklasnę, bo jestem tego samego zdania! Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!

ocenił(a) serial na 10
EryKwas

Jest bardzo ciekawym serialem. Nie mamy takich pieniędzy jak Hollywood, żeby nie wiadomo jakie efekty zaprzęgać. Bardzo dobra scenografia, muzyka Lorenca i świeże twarze. Doceńmy!

Asyrie

zgadza sie ten trafia od razu w widza, z checia ,z ciekawoscia sie czeka na nastepny odcinek...,takie dobre polskie seriale rzadko sie trafiaja a jak sa trzeba oglądac....

xxxfilmen

Rzadko, ale na szczęście się zdarza, a ostatnio coraz częściej :) Belfer, Rojst, a teraz świetna Zasada przyjemności. Miło widzieć, że polskie seriale coraz częściej nie odstają od tych porządnych zagranicznych.

EryKwas

nie musi być "oby", bo Zasada jest choćby dowodem na to, że ona po prostu trwa:) seriale są już jak dobrej produkcji filmy

ocenił(a) serial na 7
EryKwas

Serial rozkręca się z odcinka na odcinek. Chwilami zaczyna przypominać i zbliżać się do pierwszego sezonu detektywa. Trzeba tylko przymknąć oko na nieco drewnianą grę Buczkowskiej i inne elementy (np to, że czeski policjant po 50-ce pamiętający dobrze komunę rozmawia z ukraińskim policjantem po angielsku). Śmiało można ocenić ten serial na mocne 7.

użytkownik usunięty
michal90maciejek

Aha, bo jak ktoś pamięta komunę to nie może nauczyć się najprostszego języka świata.

michal90maciejek

wszyscy mowia po angielsku ,na Ukrainie tak samo..do Gliny ,Oficera czy nawet Belfra daaleko tej produkcji..na 10 odcinkow moze dwa byly w miare ciekawe..Ukrainski aktor jest drewniany jak Pinokio...

EryKwas

Jest niezłym, trzyma w napięciu, oby tak dalej...

EryKwas

Z polskich seriali to ostatnio produkcja Canal+ "Kruk. Szepty słychać po zmroku" bardzo mi się podobała. Polecam jak ktoś nie widział.

ocenił(a) serial na 7
EryKwas

Jeszcze Kruka i Watahę bym dodał.

EryKwas

Do Slepnac bez swiatel -nie mozna porownywac w/g mnie bo wyszlo dzielo sztuki..a Zasada przyjemnosci dobry to ma tylko tytul..

ocenił(a) serial na 8
EryKwas

"KRUK. Szepty słychać po zmroku" Macieja Pieprzycy - znakomity serial kryminalny. I trudno się dziwić, Piperzyca nie potrafi spieprzyć, wcześniej podpisał wybitnego "JESTEM MORDERCĄ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones