PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 406
ocen
7,7 10 1 7406
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

Nie rozczarowałem się. Wg. mnie cały sezon solidny. Kilka zwrotów akcji, kilka wątków ciekawych,
końcówka może nie rozwala systemu, ale bardzo dobra. Co prawda już zaczęły się głosy, że było
kilka błędów, typu: zamek elektroniczny tego typu w 1982 nie istniał, kod na kompie z programem
ECHO to jakiś urywek programu służącego do nawigacji samolotów (czy coś w tym rodzaju), ale
moim zdaniem to duperele.

Następny sezon w 2015 roku dopiero. Jak tu żyć?

kapelusznik

Mysle ze w 3 sezonie moze byc konflikt miedzy centrala a agentami. Ponadto widac Elizabeth ma pomysl ktory nie przypadl do gustu Phillipowi wiec moze to byc poczatek problemow miedzy nimi. Jestem ciekaw czy Paige zostanie wplatana. Ogolnie 2 sezon byl OK i czekam na 3.

ocenił(a) serial na 10
crensh_filmweb

Myślę, że będzie konflikt, ale wydaje mi się, ze Paige się dowie i pracy rodziców i po jakichś dramatycznych zdarzeniach sama w to wejdzie. Z drugiej strony serial zacząłby być wówczas trochę niepoważny.

ocenił(a) serial na 7
kapelusznik

Mało mi prawdopodobne to jest , że Paige w to wejdzie. Jak już w innym poście pisałam, ona jest Amerykanką jednak. Inny tok myślenia. Chyba, że ktoś ją zmanipuluje. A Elizabeth jest głupia jeśli myśli w ogóle żeby wciągnąć w takie życie córkę. Totalny fanatyzm. Nie lubię tej postaci, Myślę też ze gdyby nie ona to może przeszli by na stronę amerykańską, (nie chodzi mi o szpiegostwo, a porzucenie życia szpiega) bo Philipowi podoba się życie w Ameryce.

kapelusznik

A mnie rozczarował, niestety.
Sezon pierwszy o wiele lepszy a cały serial w porównaniu do Homeland jest mało realistyczny.

ocenił(a) serial na 6
kapelusznik

Ja bardzo polubiłem antagonistę w drugim sezonie. Larrick był naprawdę przekonujący i wyrazisty. Było to dużo lepsze rozwiązanie niż w sezonie pierwszym. Niemniej zakończenie sezonu było zupełnie bez sensu, a ta walka rozczarowująca. Nie mam też zielonego pojęcia, czemu bezlitosny Larrick nagle postanowił wziąć najgroźniejszych wrogów żywcem. Co do rodziny to się zgodzę. Te dzieci są tak denerwująco głupie, że dziwię się, że jeszcze ich nie zabito.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones