PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104625}

Zawód glina

The Job
8,1 431
ocen
8,1 10 1 431
Zawód glina
powrót do forum serialu Zawód glina

Zgadzam się z przedmówcą, serial rewelacja!!! Świetnie dialogi, naprawdę zabawne. Bardzo dobrze nakreślone postacie naprawdę smieszą no i genialny Leary!!! Polecam także inny serial gdzie Denis Leary pisze scenariusz i gra "Wołanie o pomoc"(o strażakch). Z tego co wiem mają go wznowić od 9 listopada na AXN. Kilka osób z obsady "Zawód glina" też tak występuje.

DaveM

Szkoda że tylko 2 sezony w sumie 18 odcinków.

DaveM

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy :(

ocenił(a) serial na 10
moro515

najlepsze są odcinki, kiedy wysyają Michaela na odwyk i ten odcinek, gdzie Jane myśli, że ma raka, a Micheal twierdzi, że zastanawiał się nad swoim życiem, i nie darowałby sobie, gdyby nie spedził z nią nocy.

DaveM

Popieraw w 100% doskonały serial , i takze doskonala parodia i satyra;p

mbytom_2

Mam ten serial na dvd:) Wersję bez napisów PL, co prawda znam angielski ale czasami mówią tam slangiem typowym dla NYC, więc czasami jest ciężko podłapać dosłowne tłumaczenie. Serial naprawdę genialny szkoda ze u nas go nie puszczą w tv. Najlepszy serial jaki w życiu widziałem. Wiem ze miały być próby wznowienia jego produkcji, ale żaden producent się nie odważył na kontynuację. Niestety wygrała cholerna, zapyziała poprawność polityczna połączoną z brakiem poczucia humoru i dystansu do otaczającego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones