PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 341
ocen
7,2 10 1 3341
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Zwiastun pokazuje kompletnie inny serial, niż te, które obecnie są w polskiej telewizji - co jest ogromnym plusem.
A Dziewczyny - Zielińska, Wieniawa i Rosati - prezentują się bardzo fajnie ;) Kasia jest bardzo dobrą aktorką, a Weronice i Julce nie można odmówić talentu i swobody przed kamerą.

alinka_minka

Też tak myślę! Nie wiem skąd tyle nienawistnych komentarzy w kierunku aktorek :o Jestem w szoku, bo sama bardzo je lubię i chętnie zobaczę w głównych rolach :P

nawrat6

W końcu ktoś pisze rozsądnie :D Ja też z przyjemnością będę oglądać

ocenił(a) serial na 7
adriennee

No ja też daję szansę :) Czekam, obejrzę, a potem zobaczymy czy narzekanie i hejt były uzasadnione, a sądzę, że nie :) Ale u nas to standard, że wszyscy przed emisją już wiedzą, że coś będzie nieudane ;)

adriennee

Co do aktorek, to myśle, że każda z nich spisuje się w swojej roli, bo są po prostu dobre

nawrat6

Zazdrosc... Najlepsze jest to, ze nikt jeszcze serialu nie widzial, ale sa juz negatywne komentarze...

Lencuszka

takie niepotrzebne nakręcanie spirali nienawiści. zupełnie nie rozumiem, w jakim celu. szkoda, ze oceniamy nie znając tak naprawdę produkcji :)

ocenił(a) serial na 10
nawrat6

Mam szczerą nadzieję, ze serial przyjmie sie z ciepłym odbiorem, a hejterom zbledną miny :))

nawrat6

Dla mnie to bardzo ciekawy dobor aktorek :) Julia ma szanse sie wiele nauczyc od starszych kolezanek po fachu :)

nawrat6

ciesze się, ze mimo wszystko jest tak wiele ludzi, którzy potrafią walczyć a hejtem :) ten serial mooże przemycać naprawdę ważne wartości - dajmy szanse!

ocenił(a) serial na 7
nawrat6

Ja tam dziewczynom kibicuję. Raz, że je lubię, dwa, ze to serial o sile kobiet, o tym, żeby zawsze iść do przodu, nie poddawać się, wierzyć w siebie, wspierać inne kobiety. Jak można nie kibicować takiemu przesłaniu?

alinka_minka

dokładnie tak, zgadzam się z moją przedmówczynią - zawsze warto dać szansę, z serialem rowniez! a noz okaze sie dobra produkcja? :)

ocenił(a) serial na 10
alinka_minka

Oczywiście, ze warto dać szansę! Myslę, że hejterzy również powinni ją dac tej produkcji :)

grzegorz_kujawski_81

mam nadzieję, ze dadzą :) to moze byc coś, co podnosi kobiety na duchu, nie nalezy sie z tego nabijac

alinka_minka

Zdecydowanie trzeba dac szansę - zarowno tym paniom, jak i serialowi, fabule poprzez każdą z kreacji.

alinka_minka

Obejrzałem, bo dziewczyna oglądała :D i byłem zaskoczony, spoko polski serial

alinka_minka

Wiedziałam, że to bedzie dobry serial :)

ocenił(a) serial na 8
alinka_minka

Serial bardzo spoko

alinka_minka

Tez mam pozytywne odczucia, zwlaszcza wobec Zielińskiej i Rosati, Zielińska jest bardzo autentyczna, Rosati niezmiennie ma to "coś" w sobie, Wieniawa też daje radę, to zresztą jeszcze młodziutka dziewczyna. Serial mi się spodobał.

ocenił(a) serial na 7
Holly85

Dziewczyny dobrze wypadają - wszystkie - choć dla mnie numerem jeden jest Zielińska.

ocenił(a) serial na 9
alinka_minka

Jestem dopiero po dwóch odcinkach ale póki co fabuła bardzo na plus..nie jakieś love story tylko 3 różne bohaterki i zupełnie różne historie .Zielińska i Rosati bardzo podobają mi się w tej odsłonie ..i o ile Zielińską możemy często widzieć na ekranie tak Weronika wydaje mi sie ,że za rzadko pojawia sie w filmach dlatego bardzo sie cieszę,że bierze w tym udział :)
Wieniawa ..te jej miny ,emocje ..hmm nie przemawia do mnie .Jakoś tak sztucznie gra ale może z czasem sie do niej przekonam i zrozumiem skąd ma tylu fanów ;) Póki co jest najsłabsza aktorsko i odstaje od koleżanek ale jej postać fajna z ciekawą przeszłością.

ocenił(a) serial na 6
alinka_minka

Zgadzam się totalnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones