PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 801
ocen
7,0 10 1 38801
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Zaczęłam oglądać "Zbuntowanego anioła" gdy TV PULS rozpoczęła jego emisję. Od początku byłam fanką Mili i Iva. Wszyscy ich krzywdzili, przeszkadzali im...próbowali ich rozdzielić. Mili - pokojówka, walcząca o dobro innych była oki. Jednak teraz, gdy już jestem na 200-którymś odcinku, ta dziewucha zaczęła mnie cholernie wkurzać. Robi co chce, za nic ma innych, których traktuje jeszcze gorzej niż sama była traktowana...a niby taka wierząca i w ogóle. Niszczy wszystkich dookoła...co jej to święte...ma za grosz szacunku do osób starszych (wyjątek Babunia). Federico jest jej ojcem, ona coś złego zrobi, on ją skarci, ale jak Mili zacznie mówić na niego pan itd. mięknie i tyle z jego złości...no i na koniec ta jej czapka...czy ona naprawdę musi nosić ją cały czas w domu. No chyba, że łysieje. Wychodzi na to, że jeśli ktoś skrzywdzi MIli to jest najgorszy na świeci i w ogóle, a jeśli MIli skrzywdzi kogoś to jej to na sucho uchodzi, bo jest święta...
Mili - wkurzasz mnie coraz bardziej...

ocenił(a) serial na 10
KarolinaW_filmaniak

nie czepiaj się Mili bo Mili nie jest taka zła, pomaga przecież w klasztorze , a mi ta jej czapka nie przeszkadza.

KarolinaW_filmaniak

dokładnie...mnie też już to wkurza :/ po tym wypadku z Ivem to była przesada z jej strony,że niby straciła pamięć ;d wybaczyła mu a po wypadku znowu zaczęła zabawe w kotka i myszke...to mega irytujące. wolę serial "nie igraj z aniołem"-tutaj przynajmniej jest jedno porządne rozstanie i na końcu wracają do siebie,a nie co kilka odcinków rozstanie,fochy i wiele innych głupich wymysłow głownych bohaterów xd

izabela11223

Wiadomo już, co dadzą zamiast Zbuntowanego Anioła pewnie Kachorra to ja .

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

ja bym wolała amor latino, albo dziki księżyc a bardziej Adama i Ewę bo to moje dzieciństwo.

kinomanka_13

Nie tylko twoje ale Adam i Ewa to już ze 100 razy powtarzali.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

może i 100 razy ale nie pamiętam kiedy ostatnio to emitowali, na Polsacie 2 emitowali ze 3 może 4 lata temu, są tacy co się tej telenoweli czepiają jak moja mama a to fajna telenowela. A dziki księżyc chyba widziałam, więc chce żeby wyemitowali to sobie przypomnę czy widziałam czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones