PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 805
ocen
7,0 10 1 38805
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Odkąd puls zaczął puszczać od nowa ten serial, oglądałem go, ale... teraz nie mogę na niego patrzeć, serial opiera się o schematy które bezczelnie przywołuje się co chwilę, tak jak te "zakłady" i cały ten szajs i głupie, dziwne zachowania postaci, jeśli się kogoś nie lubi to się go zlewa, ale ten serial rządzi się własnymi chorymi i popapranymi regułami, odemnie 3/10 za sentyment.

ocenił(a) serial na 8
Spidey_

Muszę się tu zgodzić. Po tylu latach teraz inaczej patrzę na tą telenowelę. Ale u mnie też sentyment pozostaje.

ocenił(a) serial na 10
Hadley

to tak jak u mnie i u moich kuzynek. Cała Polska to oglądała jaki szał był na tą telenowelę.

ocenił(a) serial na 3
Spidey_

Mam to samo kiedyś to się oglądało, ale teraz jak się na to patrzy to wiele rzeczy mnie w nim denerwuję. Za to Kachorra to dla mnie komediowa perełka, 2 razy cały serial obejrzałam. I dalej mnie bawią zamierzone żarty :)

ocenił(a) serial na 7
Spidey_

Zgadzam się , mi kojarzy się z dzieciństwem miłymi chwilami i jakąś taką tradycją jak siadałam z siostrą i wieczorami oglądałyśmy , wtedy byłam zachwycona , ale byłam z tego co pamiętam w wieku przedszkolnym albo szkoły podstawowej , teraz pewnie patrzyłabym na to bardziej krytycznym okiem , i po obejrzeniu różnych innych seriali i filmów , myślę że zbuntowany anioł by mnie po prostu nudził ,dlatego nawet nie oglądam tych powtórek. Pamiętam do tej pory niektóre sceny :) Sentymentalnie znowu mi się zrobiło , aż trochę się zwierzać zaczęłam nie czytajcie mnie :D

ocenił(a) serial na 6
Spidey_

Popieram w 1000%.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Kurde tak czytam te wypowiedzi i zaczełam się zastanawiać czy obejrzeć od nowa wszystkie odc. czy jednak pozostawić ten serial w pamięci jakiej został.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones