PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 805
ocen
7,0 10 1 38805
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Pytam gdyż ciekawi mnie jaki jest przedział wiekowy osób oglądających ten serial na tym
forum.Szkoda tylko,że puszczają go w takim głupim czasie antenowym ponieważ większość osób
ze względu na obowiązki nie będzie mogło go sobie znowu oglądać:(Najgorsze ,że i powtórki
puszczają o idiotycznej porze no ale cóż zrobić?Najważniejsze iż będzie można raz jeszcze
obejrzeć z sentymentem kultowy serial dzieciństwa(oglądanie na kompie to nie to samo).

bishop_filmaniak

W 2000 5, w 2001 6 :c

ocenił(a) serial na 8
bishop_filmaniak

5-6 lat. właśnie emitują ten serial na pulsie, strasznie wciąga! uważam że ten serial wali na głowę wszystkie nasze współczesne seriale Pierwsza Miłość, M jak Miłość itp.. Zawsze czekam na sceny z Milagros i z Ivem;D

bishop_filmaniak

8/9 :D teraz gdy oglądam ten serial, nie pamiętam większości wątków i niektórych postaci. xD Ale nadal jest jakaś magia w tym serialu :)

bishop_filmaniak

7-8, jak większość tutaj xd Fajne czasy, jak się szło na bal przebierańców w przebraniu Milagros xd

ocenił(a) serial na 7
bishop_filmaniak

10 i 11 lat :) teraz oglądam codziennie znów :)

bishop_filmaniak

Ja miałam 8,9 lat, gdy po raz pierwszy to oglądałam. ;D Ale teraz wgl nic nie pamiętałam z tego, kojarzyłam tylko głównym bohaterów, wiadomo Mili & Ivo, Cambio dolor i w sumie tyle, żadnych szczegółów, gdy się dowiedziałam, że znowu emitują to zaczęłam oglądać. ;D Ale mam wrażenie, że akcja idzie bardzo wolno, poza tym codziennie czekanie na nowy odcinek to już nie dla mnie, dlatego obejrzałam wszystkie najlepsze sceny z Mili i Ivo na youtubie, w sumie jeszcze nie skończyłam, bo to okazało się trochę nużące. Te wszystkie niedomówienia, nieporozumienia, płaczący Ivo, ja nie wiem, co on ma z tym płaczem, ale to naprawdę ujmuje. <3 Haha, bawi mnie to, ile razy on jej się w tym serialu oświadczał, miazga, poza tym denerwują mnie te wszystko zachowania, nagle się kochają, wszystko jest ok, za 5 min już kłótnia, koniec, nie istniejesz dla mnie, oczywiście pojawia się jakaś nowa laska Iva, która jak zwykle wszystko spieprzy. Ivo, ktory twierdzi, że Mili jest kobietą jego życia, ale to nie przeszkadza mu w spotykaniu się z innymi, a nawet w braniu ślubu, tylko po to, żeby zrobić Mili na złość. Mili, która oczywiście kocha Iva, ale mimo to odwala jakieś chore akcje z Pablem, śluby, itp. W sumie Pablo to postać, której najbardziej nie lubię, od samego początku wydawał się taki dwulicowy. ;s Nie wiem, ale chyba jestem już za stara na takie bajeczki. ;D Stanowczo za dużo niedomówień. ;s

ocenił(a) serial na 5
bishop_filmaniak

Ja pamiętam, że był emitowany w 2004, bo zawsze po przedszkolu śpieszyłam się, aby zdążyć na nowy odcinek. Więc 6 lat. Boże, jak ja to kochałam :')

ocenił(a) serial na 7
bishop_filmaniak

Ja, tak jak większość, miałam 6-7 lat. Oglądałam to z siostrą, która miała wówczas 13-14 lat. :D To chyba jedyna telenowela jaką kiedykolwiek polubiłam. ;)

Mishku

hah,widzę ,że zdecydowana większość z obecnych tu osób miała po kilka lat podczas emisji Zbuntowanego w tv.czyżby brakowało na tym forum więcej "wiekowych" osób takich jak ja? ;)

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_tvd

miałam 10/11 lat;)

ocenił(a) serial na 10
bishop_filmaniak

ja jestem z 98r. więc wtedy dopiero kręcili tą telke...jak był emitowany w 2004 to miałam 6 lat,ale nic nie pamiętam z tego serialu. Teraz go oglądam i mnie całkowicie pochłonął<3

ocenił(a) serial na 10
bishop_filmaniak

8 lat miałem jak oglądałem :)
Teraz mam 22 i też oglądam od jakiegoś czasu :) bo ten film ma w sobie coś magicznego.

bishop_filmaniak

10-11 lat. Boże, jak to dawno było:D

bishop_filmaniak

10-11 :D Lata 90' rządzą :)

bishop_filmaniak

pierwszy raz widzialam jak mialam 6-7

ocenił(a) serial na 10
bishop_filmaniak

Ja miałam 11 lat :) i milo to wspominam nie opuściłam żadnego odcinka a teraz patrze na TV Plus :)
MIŁE WSPOMNIENIA ! :)

ocenił(a) serial na 9
bishop_filmaniak

Ja miałem 6/7 lat :D i to są najlepiej wspominane czasy przeze mnie, jeszcze wtedy dawali jeden z moich ulubionych seriali/anime Pokemony ;) ale zbuntowany naprawdę mega, i zgodzę się z wcześniejszymi opiniami że te seriale co są teraz to nie dorównują nawet w 50%-tach zbuntowanemu.

bishop_filmaniak

11-12 lat :DDD oglądało się codzienie obowiązkowo <3

bishop_filmaniak

11/12 lat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones