PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 802
oceny
7,0 10 1 38802
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Niby taka bogata, a cały czas chodzi w jednym i tym samym futrze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
izabela11223

Wynajęta? Wątpię, Federico jak ją zobaczył to zzieleniał trochę, więc musiał ją rozpoznać jako swoją żonę ( no chyba, że zafundował jej ktoś operację plastyczną, żeby wyglądała jak matka Mili ).

mat161

czytałam,że właśnie zrobiła takową operacje aby była podobna do Rosario xd widać teraz po jej zachowaniu,że to nie matka Mili,bo Bernardo opowiadał jej jakieś historie z dzieciństwa,a ona taka zakłopotana nie wiedziała co powiedzieć...w końcu wymyśliła,że miała wypadek i nie pamięta wydarzeń z dzieciństwa....

ocenił(a) serial na 3
mat161

Ona jest podstawiona, zrobiła sobie operację a jej celem jest zniszczenie Federico, jednak potem zacznie lubić Milagros i powie jej, że nie jest jej matką i nie jest wcale bogata.

ocenił(a) serial na 7
gamertr

Mam pytanie czy ten serial leci w godzinach wieczornych na Pulsie? Ostatnie 2 miesiące miałem L4 i oglądałem serial po południu o 13:30. Czas już wrócić do pracy a oglądałem ostatni odcinek w piątek był to chyba 195 i w we wczesnych godzinach nie mam czasu a chciałbym oglądać dalej ;)

mat161

tak leci na Puls 2 o 21.30 od pon do pt :) dzisiaj będzie 184 odcinek :)

ocenił(a) serial na 7
izabela11223

Dzięki, to świetnie :) Dobrze że jest dopiero 184 odc. bo kilka odcinków opuściłem :)

ocenił(a) serial na 10
mat161

mnie wnerwia mnie ta Rosii jest głupia, i udaje kogoś kim nie jest. Nie mogę się doczekać do 233 odcinka kiedy ona zniknie, ale nie sama tylko z Damianem.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

Damian już nie będzie grał dalej po 233 odc.? Szkoda lubię go :/

ocenił(a) serial na 10
mat161

nie będzie grał bo wyjedzie z Rossi i Wiki będzie grać do 240 odcinka bo wyjedzie do Paryża, a w 258 odcinku Roki wyjedzie do Paryża do Wiki. Jestem zawiedziona że Sergio wyjechał lubiłam go i do dziś go lubię. Wnerwiała mnie Florencja , i dobrze że jej nie ma , a teraz wcisnęli nie potrzebnie Rosi i udaje że MIli to jej córka która ją nie jest, to chora.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

To z tego widzę wielu ważnych aktorów ( przynajniej dla mnie ) odejdzie. Tak jakby ich się pozbywał po trochu z serialu twórca. Czy w takim razie będą dochodzić jacyś zupełnie nowi jeszcze? Serial ma trochę ponad 280 odc. pewnie dlatego ich wątki się skończyły. A jeżeli chodzi o Florencję to ona mi nie przeszkadzała mogła grać dalej bo wg mnie najbardziej pasowała do Sergio ( włosy i w ogóle ) i mogliby zrobić ich wspólny wątek. Z Rossi to nie mogę oceniać, fakt w tej chwili już wiem że jest podstawiona ale chcę zobaczyć jak to będzie dalej wyglądało w serialu :)

ocenił(a) serial na 10
mat161

serial ma 270 odcinków. Florencja mnie wnerwiała bo czepiała się Mili. To Luiza i Andrea powinny odejść z serialu a nie Damian, Vicky i Rocky. Podobno przez parę odcinków nie będzie Liny bo pojedzie do Hiszpanii z Bobbym po ślubie, ale potem Lina wróci.

kinomanka_13

florencja też mnie wkurzała i była bardzo nudna. A Wiki, Damian, Rocky odeszli nie dlatego że nie było dla nich wątków a dlatego że aktorzy mieli już inne zobowiązania, bo zbuntowany miał być krótszy ale wydłużyli go bo był popularny i miał wielką oglądalność :). I tak ma 270 odcinków.

Lily303

Naturalne futro jest bardzo drogie... Dla mnie to nie przejaw bogactwa tylko próżności i egoizmu, żeby uszyć jedno futro trzeba zabić wiele zwierząt.

ocenił(a) serial na 7
marry222

ale zjawi sie prawdziwamatkamili bedzie pozniej zakonnica i mili sie chyba niedowie ze to jej matka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones