PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 801
ocen
7,0 10 1 38801
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

relacje

ocenił(a) serial na 10

kiedy Mili się dowiedziała że Federico to jej ojciec to jakie miała relacje z Federicem , Anchelicą, Viki, Bernardem ? I kiedy Mili się dowie że Ivo to nie jest jej brat. Uwielbiam Mili ale ona głupia jest że uwierzyła że Ivo to jej brat.

kinomanka_13

relacje miała takie jak przedtem...wiedziała,że to jej rodzina,ale nie dawała po sobie poznać,że wie...tylko do Federica była z początku wrogo nastawiona :) o tym,że Ivo to nie jej brat dowie się na przyjęciu po slubie Iva w 159 odcinku :)

ocenił(a) serial na 10
izabela11223

to tyle mam czekać.

ocenił(a) serial na 9
kinomanka_13

ogladnij na youtube najlepsze sceny z kazdego odcinka ;)

ocenił(a) serial na 9
izabela11223

A mnie zdenerwowało to, ze mili jak dowiedziala sie, że ivo to nie jej brat to mu o tym nie powiedziala dlaczego go tak potraktowała... bez sensu

Aselka

mnie to akurat też...nie chciała,aby cierpiał i miał świadomość,że spał z własną siostrą(no ale sorry...kochają się,nie wiedzieli,że są rodzeństwem...nie ich wina) lepiej by było aby powiedziała mu prawdę,niż na jego oczach całowała się z Sergiem i robiła wszystko aby ją znienawidził...no ale cóż to tylko serial :)

ocenił(a) serial na 9
izabela11223

dokładnie i to się jeszcze przez tyle odcinków ciągło... jakoś do 200 odcinka

Aselka

w 159 dowiaduje się,że jednak nie są rodzeństwem,a 189 Sergio odchodzi i znowu sa jakiś czas szczęśliwi,a 203 jadą na Ibize :) wyłapałam takie odcinki,bo przejrzałam najlepsze momenty na yt :)

ocenił(a) serial na 9
izabela11223

właśnie w 159 dowiaduja sie prawdy a tyle to trwa, że dopiero w 189 sa razem dlatego strasznie to się ciąąągnie :-)

kinomanka_13

Mogliby to załatwić w 2 odcinki gdyby Milagros postawiła sprawę jasno i zrobiła normalną awanturę, ale nie- ona wolała udawać. Najbardziej wkurza mnie jak traktuje Sergio, on na to nie zasługiwał. Wykorzystywała go do swoich gierek z Ivo, a on był w niej zakochany, potraktowała go jak gówno. Trochę inaczej ogląda mi się ten serial po tylu latach:)

alien_2

Masz całkowitą rację uwielbiałam Sergio nie dość że był nieziemsko przystojny (wg mnie najbardziej z całej obsady) to jeszcze dobry, wykształcony i świetny przyjaciel. Dbał o nią i walczył o jej miłość, a Mili w podzięce tylko go raniła. Szkoda, że nie pokazali go z inną w ostatnim odcinku jak jest mega szczęśliwy!

ocenił(a) serial na 10
sesze

ja też uwielbiałam Sergio ale mogli go nie usuwać z serialu, mógł być dalej w serialu jako jej przyjaciel wtedy by znalazł sobie inną dziewczynę i byłby na ślubie Mili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones