PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819949}

Zdążyć przed zmrokiem

Dublin Murders
7,0 1 074
oceny
7,0 10 1 1074
Zdążyć przed zmrokiem
powrót do forum serialu Zdążyć przed zmrokiem

Po dwóch epizodach zapowiada się nieźle. Zdecydowanie przystępniejszy niż typowa skandynawska historyjka kryminalna. Choć ten irolski slang momentami daje się we znaki,
Ktoś czytał książkę?

ocenił(a) serial na 9
barranek

Skandynawskie są tez dobre, tu warto by zapytać czy ktoś czytał książki, chcąc odnieść się do serialu, bo oparty jest nie na książce a na dwóch książkach.

JOANNA108

Dzięki za info - właśnie zacząłem czytać w oryginale, więc pewnie potrwa mi z miesiac :D

ocenił(a) serial na 9
barranek

O chylę czoła, że w oryginale. Ja czytałam tylko opisy książek i wiem, że wyszły w Polsce pod zbiorczym tytułem "Zdążyć przed zmrokiem".

JOANNA108

To tylko dlatego, że łatwiej było znaleźć w necie "In the Woods" niż polską wersję : ]

ocenił(a) serial na 9
barranek

A u mnie na głębokiej prowincji w bibliotece posiadamy przynajmniej te dwie pierwsze, reszty faktycznie chyba się nie doproszę :)

JOANNA108

Offtopic: Jak takie rzeczy macie "w prowincjonalnej bibliotece" to ja chcę mieszkać na tej prowincji. U mnie szczytem możliwości są powieści Coehlo albo Stephanie Mayer :D

ocenił(a) serial na 9
barranek

Są prawdziwe perełki a nie chwaląc się, moja i w tym zasługa, bibliotekarka sprowadza polecane tytuły, a polecam między innymi ja :) ale ii inny czytelnicy, jak się na coś uprę to potrafię dopiąć swego, tak długo chodzę i pytam aż zakupią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones