PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002153}

Zemsta pięciu sióstr

La venganza de las Juanas
6,8 1 215
ocen
6,8 10 1 1215
Zemsta pięciu sióstr
powrót do forum serialu Zemsta pięciu sióstr

Od samego początku, odkad wyszlo że są oni rodzeństwem, tak przypuszczałam, że młody nie jest synem Simona. A pewność juz zyskałam, gdy było wspomniane, że minelo 25 lat od łóżkowej przygody jego matki, z jego "wujkiem" :)
Generalnie serial spoko, tak żeby lecial "w tle" ale nie powiem, z chęcią obejrze drugi sezon. Bo na pewno bedzie jakas kontynuacja patrząc na zakończenie ostatniego odcinka.
Chociaz bez starucha może to już nie być to samo. No chyba, że Panna która ukazała się na samym układając puzzle to jego córka/wnuczka i będzie chciała pomścić jego śmierć.
Bohaterki same w sobie chwilami irytujące. Ta piosenkareczka to w sumie typowa blondi idiotka, nie obrażając blondynek. Najbardziej podobała mi się gra tej "medium" oraz dziennikareczki. Zakonnica też irytująca. Maddi polubiłam za ten charakterek, ale i tak przez chwilę to w sumie każda poleciała na kasę i przestała racjonalnie myśleć.

ocenił(a) serial na 4
FanatyczkaFilmowISeriali

Sprawa że znamieniem dziedziczonym po dziadku bez sensu. Dlaczego wnuk Federico go nie miał, nieważne, który z braci był jego ojcem. Chyba że...

annasurowka

Też mnie to zastanawia. Szofer był jego synem i miał znamię tak samo jak Simon, a ich brat (ojciec Federico) nie miał tak samo jak i Federico. Przecież gdyby nie był synem Rogelia to Rogelio by się chyba tym zainteresował?

FanatyczkaFilmowISeriali

A może nie wszyscy musieli odziedziczyć to znamię...

ocenił(a) serial na 8
FanatyczkaFilmowISeriali

Zastanawia mnie czy będzie kontynuacja... Jakby nie było wszystko wyjaśniło się w tym sezonie i było pokazane kto z kim został... Może pokazali kolejną Juane specjalnie żeby zaciekawić widza? Co by mieli pokazać w 2? Jak dla mnie może być tylko 1 sezon w końcu Simon nie żyje, Rogelio też... Każda dziewczyna kogoś ma, a Federico dowiedział się kto jest jego ojcem to jaki tu sens 2? Wiadomo coś na ten temat czy jest w planach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones