PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 875
ocen
7,7 10 1 20875
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Warto?

ocenił(a) serial na 7

Mam pytanko,czy warto oglądać ten serial? Tak mniej więcej jaki gatunek serialu tu występuje?w opisie jest że dramat,jednak chciałbym by ktoś przybliżył mi strukture tego serialu,czy występują może tu inne gatunki filmowe.

damian_glab

Jak dla mnie naprawdę warto. Najlepsza premiera jesiennej ramówki, moim skromnym zdaniem. Mamy tu dramat, a prócz tego, thriller, który trzyma w napięciu, zaskakuje, świetny motyw zemsty i jak dla mnie bardzo dobra ekipa, aktorów i tych dobrych i tych złych. Ja jestem pod wrażeniem. Zresztą chyba nie tylko ja skoro odc. dostał światło na poszerzenie produkcji z 13 do 22 odcinków.

użytkownik usunięty
ari92

Baaaaardzo warto! Mistrzowski scenariusz, intrygi, kłamstwa, zamieszania, przez 42 minuty trwania trzyma w napięciu. Świetni aktorzy, scenografia etc. Daję 10/10, po prostu genialny!

ari92

ile lat ma główna bohaterka? i w jakim mniej więcej wieku jest większość postaci na których skupia się serial?

ocenił(a) serial na 8
Inspire

Emily ma 25-26 lat, Daniel rok lub dwa młodszy, Jack starszy. Nolan najprawdopodbniej trzydzieści parę. Declan i Charlotte ok. 18.

ocenił(a) serial na 8
milkaway

Charlotte 17 a i Declan chodzi jeszcze do szkoły wiec tez jakoś 17

damian_glab

Moim zdaniem nie warto, zacząłem oglądać bo serial się fajnie zaczął, a w tym momencie nie dość że wychodzi bardzo nie regularnie to czasami odcinki są po prostu przegadane. Bardziej niż prawdopodobne, że skończą na jednym sezonie.

damian_glab

Ten serial to forma telenoweli ale w północnoamerykańskim stylu coś jak z powieści Sidneya Sheldona czy innych amerykańskich autorów z tego stylu literackiego,czyli intrygi,podstępy,wielkie pieniądze,konflikty ludzkie a prze de wszystkim tytułowa zemsta.Ale zgodnie z tytułem to pragnienie zemsty i dążenie do niej jest celem do którego dążą bohaterowie tego serialu.A czy warto ?spróbuj obejrzeć 1 odcinek potem decyduj,bo ludzie mają różne gusta i nikt za ciebie nie stwierdzi czy ci ten serial pasuje czy tez nie jak sam nie sprawdzisz.

ocenił(a) serial na 10
damian_glab

Czy warto trudno powiedzieć to wszystko zależy od gustu.
Moim zdaniem naprawdę warto bo jest to bardzo dobrze zrobiony serial z ciekawym pomysłem odbiegającym od konwencji większości seriali.
Mnie osobiście się bardzo podobał ale to wcale nie znaczy że innym też przypadnie do gustu.

użytkownik usunięty
donedward

Co do nieregularnych odcinków, masz rację. Wkurzają mnie te długie przerwy między emisjami + czekanie ponad tygodnia na dodanie napisów

ocenił(a) serial na 10

Napisy z reguły sa po 2-3 dniach popularniejsze seriale jak house M.D. czy Gossip Girl napisy masz już następnego dnia po emisji.

użytkownik usunięty
donedward

taaak, zgadza się. Szkoda właśnie, ze Revenge jest mniej popularnym serialem i musimy czekać około 8 dni.

ocenił(a) serial na 10

Zawsze zostaje opcja oglądać bez napisów ale do tego trzeba bardzo dobrze rozumieć po angielsku w przypadku Revenge nie jest zle postaci mówią w miarę zrozumiale ale np w misfits czy skins nie ma opcji zrozumieć wszystkiego bez napisów (bogactwo akcentów i slang bohaterów).

ocenił(a) serial na 8

polecam ściągać angielskie napisy, sporo się można nauczyć :) z czasem nawet na angielskie napisy czekać nie będziesz :)

damian_glab

Serial na tzw. niskim poziomie. Przerysowane postacie z taniej telenoweli. Ciągłe spiski, knucia, intrygi i to jeszcze przeznaczone dla bezmyślnego widza, który nie posiada podstawowych narzędzi do samodzielnego myślenia. Czy serial może wciągnąć? Oczywiście, jak każdy inny gniot. Czy obejrzałem całość? Tak, tylko dlatego że miałem za dużo czasu. Na Stowe grającą Victorię już nie mogę patrzeć, w filmie wygląda jak upiór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones