PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 877
ocen
7,7 10 1 20877
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

zastanawiam sie czy to dobry serial i o czym jest.

ocenił(a) serial na 10
Norbessi

Serial pod koniec się zepsuł (4 sezon) ale wydaje mi sie że pierwsze 3 sezony warto obejrzeć. Według mnie jest to bardzo dobry serial, szybka akcja, wiele niespodzianek. Polecam ;)

clara_alonso_

dzieki za odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 8
Norbessi

Serial bardzo ciekawy i wciąga od pierwszego odcinka , ale koleżanka co odpowiedziała wcześniej ma rację ja dałam mu 9 dopóki nie ukazał się 4 sezon i nie zobaczyłam jakie cyrki zaczęli odwalać ale to jak każdy serial pod koniec zawsze się psuję więc tym się nie martw tylko startuj;)

TrefnaPanna

dam szanse :)

ocenił(a) serial na 10
Norbessi

A ja nie uważam, że czwarty sezon jest gorszy. Wszystkie sezony są dobre, a ostatnie 2 odcinki czwartego są znakomite.

Norbessi

O czym jest ten serial wynika z tytułu. Ja próbowałem oglądać, ale zupełnie się pogubiłem. Ta ekranizacja zupełnie do mnie nie przemawia. Nie poznaję tu NIKOGO. Nie wiem która to Klara, a która Podstolina, nie mam pojęcia kto wciela się w Cześnika, kto w Rejenta, a kto w Wacława. Ba! nawet Papkin jest tu nie do poznania! Ja rozumiem, że czasem klasykę trzeba trochę uwspółcześnić, a nawet przenieść do innego kraju. Oglądając np 'Tron we krwi" rozpoznawałem bez trudu dzieło Shakespear'a. Tu z Fredry nie zostało nic! Skandal i granda!!! Nie polecam.

gmk

Dla mnie ''Zemsta'' to jedynie tytuł i wątpię aby twórcy trzymali se reguł Shakespear'a ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones