PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97314}

Ziemia 2

Earth 2
7,5 4 125
ocen
7,5 10 1 4125
Ziemia 2
powrót do forum serialu Ziemia 2

Można to gdzieś obejrzeć? Serial pamiętam jak przez mglę, ale potężnie naznaczył moją młodość (oczywiście w sensie jak najbardziej pozytywnym).

ocenił(a) serial na 10
eyerelated

Na chomiczku znajdziesz bez problemu :)

gregorian1987

wielkie dzięki :).

ocenił(a) serial na 10
eyerelated

Pamiętam, że ten serial tak mnie wciągnął, że mimo przygotowań do I komunii i tak zawzięcie go oglądałam:) Z chęcią również sobie obejrzę znowu.

ocenił(a) serial na 7
Niebieskooka_3

podobnie jak u mnie serial z dziecinstwa ;)

ocenił(a) serial na 10
Urlepak

A może znacie coś podobnego ? oprócz Outcasts :)

ocenił(a) serial na 9
gregorian1987

z tamtego okresu - Space Above and Beyond - inny klimat, wojskowy. Razem z Earth2 były to dwa równoległe seriale na TV Polsat wtedy. ach się nagrywało na VHSy :)

ocenił(a) serial na 7
posith

oglądałam oba te seriale - zarówno "Ziemię 2", jak i "Gwiezdną eskadrę", wspaniałe czasy. Też z siostrą nagrywałyśmy żeby nam nic nie umknęło i oglądałyśmy po kilka razy. I chociaż teraz seriale są o wiele lepsze technicznie to nie mają tamtego klimatu - sweet sweet 90's ;)

ocenił(a) serial na 7
joana020

Serial mojego dzieciństwa.
W dobie posiadania bodajże 3 programów tv taki serial s-f to był skarb dla fanów kina s-f..
Nie pamiętam już czy obejrzałem wszystkie odcinki,ale bardzo się zawiodłem ,że serial nagle się zakończył,a szkoda,bo miał potencjał.

mackal83

Ja wlasnie sciagnalem wszystki odcinki i namietnie je ogladam. Minelo 15-16lat a ten serial ma dla mnie fantastyczna moc, klimat, przedstawia MADRE I DOBRE WARTOSCI. Kurcze pomimo uplywu lat i braku swietnych efektow oglada sie go zajbiscie. Serial mojego dziecinstwa... dokladnie jest tak jak napisal Mackal83 :) pozdro!

MrBaggins

Problem w tym, że Polacy podczas emisji ostatnich odcinków zaburzyli chronologie

Urlepak

Widze ze nie jestem sam... :) Rocznik 86 pozdrawia wszystkich ;) serial-legenda...

MrBaggins

rocznik 88 również pozdrawia, mam tak samo z tym serialem ;)

ocenił(a) serial na 8
Enikka

Dołączam się, również jestem 88. Ten serial z dzieciństwa był super ! :) Nawet ostatnio ( po tylu latach) odświeżyłem sobie wspomnienia i obejrzałem go jeszcze raz :) Super sprawa. Może nie powala efektami jak kiedyś, ale ogląda się dalej przyjemnie. Było by super gdyby dzisiaj powstał podobny projekt. Może za parę lat powstanie coś takiego ( w końcu wszystko odświeżają, po kolei, hehe). Będę trzymał kciuki. Przydała by się jakaś strona (jakiś kontakt) na której można by przesyłać własne propozycje filmowcom. W ten sposób możne by coś szybciej ruszyło ;)

ocenił(a) serial na 9
eyerelated

Serial był bardzo dobry i miał świetny klimat. W ogóle ktoś zauważył, że w Polsce odcinki w środku były puszczone w złej kolejności? Mianowicie odcinek z odzyskaniem wiosny jest wcześniej niż odcinek, gdzie trwa jeszcze zima. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Szkoda, że go zdjęli z anteny po pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
SkullKid_

Masz racje, też zauważyłem złą kolejność podczas oglądania. Szkoda że po fakcie, ale następnym razem jak będę oglądał, to będę już miał gotową kolejność :) Szkoda tylko że nie znalazłem odcinków z lektorem (avi) :(

ocenił(a) serial na 9
pionder23

Z lektorem nawet jak znajdziesz to zgrywany z kasety na avi, więc jakoś będzie skopana. Ponownie sobie odświeżam serial w chorologicznej kolejności.

ocenił(a) serial na 8
SkullKid_

Właśnie :( Może kiedyś się uda zgrać, jak wrzucą gdzieś na antenę. Szkoda tylko że to jest bardzo mało prawdopodobne :(

ocenił(a) serial na 9
pionder23

Może puszczą kiedyś na SyFy albo na AXN Sci-Fi więc nadzieja wcale nie jest taka nikła.

ocenił(a) serial na 8
SkullKid_

Oby, będę trzymał kciuki :) Najlepiej to by było napisać do ich redakcji, bo pewnie nikt na razie o tym serialu nie pomyślał. A co niektórzy pewnie zapomnieli o istnieniu serialu.

ocenił(a) serial na 5
pionder23

Ja też się jarałem tym serialem (rocznik 82). Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek... i muszę powiedzieć, że nadal trzyma klimat. Wątek nowej ziemi jest po prostu świetny... a dla wszystkich zainteresowanych egzoplanetami - polecam: http://odkrywcy.pl/kat,1037751,title,Znaleziono-wode-na-pieciu-planetach-pozaslo necznych,wid,16230066,wiadomosc.html

W ogóle to chyba obejrzenie tego serialu sprawia, że codziennie wchodzę sobie na chwilę na stronę www.kosmonauta.net i patrzę czy nie znaleźli już przypadkiem planety podobnej do ziemi.

ocenił(a) serial na 8
eyerelated

Właśnie oglądam pierwszy odcinek, nie dziwię się, że jako dziecko nie odchodziłam ani na chwilę od telewizora jak leciał ten serial. Oj zarwę noc...

ocenił(a) serial na 8
jagodzia82

Ja też nie mogłem się oderwać od TV kiedy leciał ten serial. Pamiętam jak dziś ten klimat, dlatego mam zamiar wrócić do tamtych czasów i obejrzeć całość niebawem:)

ocenił(a) serial na 9
eyerelated

mam podobnie, do tego stopnia że jak obejrzałem ostatnio Zagubionych w kosmosie Netfixa byłem swięcie przekonany że coś takiego już widziałem, ale nawet nie pamiętałem kiedy i jak ... miałem wtedy może 8lat.. długo szukałem co to mogło być :) ten serial rozpoczął moją fascynacie kosmosem i jego eksploracją

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
eyerelated

na cda jest

eyerelated

Wspomnienia z dzieciństwa. Noszę się z zamiarem obejrzenia, bo nie pamiętam nic. Wiem tylko, że bardzo mnie wciągał.

JoeFrazier_filmweb

Na CDA z polskim lektorem jest i sobie odświeżam. Z seriali za dzieciaka zrobiłem to z Gwiezdną Eskadrą i Star Trek Voyager

ocenił(a) serial na 8
eyerelated

Mam to samo, wróciłem do niego wczoraj po 18 latach : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones