PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35375}

Zmiennicy

7,5 39 848
ocen
7,5 10 1 39848
7,7 6
ocen krytyków
Zmiennicy
powrót do forum serialu Zmiennicy

lub "Alternatyw", ale nie da się. Tak kiepskiej gry aktorów nie widziałem w żadnym filmie. Na dodatek jak widzę Ewe Błaszczyk z tym wąsem to żygać mi się chce.

Silverio

jak dla kogo, dla mnie lepszy od alternatyw

ocenił(a) serial na 10
kusmider2222

Dla mnie też :D serial do tej pory ma swój urok i jak oglądam go to za każdym razem jakbym go oglądał pierwszy raz

chwastun

Najlepszy był Mariusz Koniuszko zajadający miodek z kokainą i wyskakujący przez okno lub rój pszczół . . .

użytkownik usunięty
aniolek1234

Po pierwsze: Marian Koniuszko, po drugie: przez okno wyskakiwał Kuśmider :-)

ocenił(a) serial na 9

Kuśmider i Milicjant Burkowski :P

ocenił(a) serial na 9
aniolek1234

a w miodzie była heroina

aniolek1234

Najlepszy był Krashan Bhamaradżanga.

kusmider2222

Dużo lepszy!

ocenił(a) serial na 9
Silverio

Zmiennicy to bardzo fajny serial. Moim zdaniem 40-to latek był nudny. Ale już Alternatywy 4 też rewelacja.

darudee

Wcale nie był nudny. To taki klimat tamtego okresu, nie to co teraz, gdzie wszystko musi się dziać w takim błyskawicznym tempie, a przy tym kiepskie scenariusze, beznadziejna gra aktorska i z reguły ani jednej śmiesznej sceny!

darudee

Choć dla mnie to "Alternatywy..." są nudne, nie wiem czemu.

Silverio

Zmiennicy dają radę, choć z seriali które wymieniliście, jak Alternatywy czy 40-latek, Zmienników oceniam najniżej. Lekki chaos w odcinkach, pocięte akcje, czesem drweniana gra aktorów, ale i tak daję mocne 7/10.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Na pewno na Zmienników wpłyneło to że powstali po Alternatywach które .Na pewno wole Zmienników i Alternatywy od 40-latka

pizdak

Ja tam od "Alternatywy 4" wolę 40-latka, od "Zmienników" już chyba nie.

Silverio

A moim zdaniem "Zmiennicy" lepiej przetrwali próbę czasu niż "Alternatywy 4", ale kto by się tam moim zdaniem przejmował. :P

Egon_Olsen

kilka faktow z Alternatywy 4 jest wykorzystanych w Zmiennikach,jest to jakas tam kontynuacja w prezentacji socjalistycznych zachowan i obyczajow pracy,Twoje zdanie jak najbardziej sie dla mnie liczy,pozdro

ocenił(a) serial na 9
ostryrobcio

Tak, szczególnie zamurowany koleś w mieszkaniu :) nawet ten sam aktor :D
Tyle, że w jednym był złodziejem a w drugim cwaniakiem który próbował załatwić sobie mieszkanie

swyborny

no wlasnie mysle ze to idealny przyklad. "KSYWA" byl zlodziejaszkiem cwaniaczkiem,wiedzial gdzie kto mieszka i co ma,dlatego w Zmiennikach wybral mieszkanie tow.Winnickiego:P

ocenił(a) serial na 10
Silverio

Oceniając nie zapominajcie że była jeszcze wtedy cenzura i stąd mogą się brać pewne niedoróbki, bo twórcy musieli np. przemontować niektóre sceny czy też w ogóle je usunąć.

Silverio

dziwne że jeszcze nikt nie skomentował ortografii :) chyba się trafiła grupa nieuków, względnie osób śpiących na lekcjach polskiego w piątej klasie szkoły podstawowej

ocenił(a) serial na 5
dziobak77

Bo nikt nie ma nic innego do roboty, tylko komentować ortografię na forum dot. filmów

Silverio

tylko analfabeta czytając komentarze dot. filmów nie skomentuje błędów ortograficznych, ewentualnie innych wpadek

ocenił(a) serial na 5
dziobak77

Idź na forum przyjaciół języka polskiego i komentuj gramatykę ,ortografię, pisownię łączną i rozdzielną a nie spamuj tutaj.

Silverio

żałosna riposta ale adekwatna do poziomu interlokutora

użytkownik usunięty
dziobak77

Odezwał się ten co błędów nie robi hahahah. Najpierw zacznij poprawianie od siebie, zdanie rozpoczynamy wielką literą.

no i kończymy jak słusznie zauważyłeś (aś) brak znaków interpunkcyjnych wynika z mego wrodzonego lenistwa proponuję zakończyć dyskusję na temat ortografii pozdrawiam

dziobak77

Bo chodzi o treść, a nie ortografię. Gdyby się czepiać wszystkich błędów w internecie, życia by nie starczyło!

ContinentalOp

żeby skomentować poziom wypowiedzi założyciela wątku musiałbym się zniżyć kilka poziomów a to diabelnie trudne

ocenił(a) serial na 5
dziobak77

Dużo ci brakuje do mojego poziomu (sugeruję po twoich wypowiedziach - i to nie tych z filologii polskiej)

Silverio

oj tak

ocenił(a) serial na 9
Silverio

Ale jak można porównywać do 40-latka, to zupełnie inna bajka!
Zmiennicy i Alternatywy 4 to najlepsze seriale komediowe jakie w życiu widziałem!

ocenił(a) serial na 9
Silverio

naucz się najpierw ortografii kretynie

grezyl

popieram apel i pozdrawiam

grezyl

Moze on (ona) jest dyslektykiem, dysgrafikiem, czy tez innym dyskobolem olimpijczykiem i nie potrafi pisac poprawnie? To forum milosnikow kinematografii, nie purystow jezykowych...
Zamiast wyzywac innych od kretynow i udzielania rad, skup sie na sobie. Na poczatek przyda Ci sie lekcja dobrego wychowania...

grezyl

A nie wiesz, że wszystkie zdania zaczynamy od wielkiej litery?

użytkownik usunięty
grezyl

Zacznij od siebie. Wg ortografii zdanie kończymy kropką, kretynie.

ocenił(a) serial na 5
grezyl

Panie i Panowie z przykrością stwierdzam, że zawitał tutaj kolejny barani łeb.

Wydaje mi się, że dyskusja na temat filmów nie ma większego sensu gdy udziela się dwóch filologów czyt. spamerów, trolli internetowych, mądrych głów itp. Pozdrawiam normalnych userów ;)

ocenił(a) serial na 9
Silverio

1.Zmiennicy
2.Kariera Nikodema Dyzmy
3.Alternatywy 4

to mój ranking polskich seriali a za 40 latkiem jakoś nie przepadam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones