Znaki
powrót do forum 2 sezonu

Koniec 5 odcinka. Na drzewie wisi powieszony Piotrowski, a w tle stoi tajemnicza postać w mundurze. Może ktoś pomógł "samobójcy"...Liczyrzepa?

ocenił(a) serial na 9
_circa_

Liczyrzepa?

ocenił(a) serial na 7
damprz

W scenie z wiszącym Piotrowskim widać że Liczyrzepa ma brodę. Brodę nosi też jeden z policjantów. Jacyś inni kandydaci?

ocenił(a) serial na 10
Movie_raider

Ksiądz ma brodę.

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Kokok

Ksiądz wcale nie jest taki święty. Kombinował z Elizą poza tym mała Wiktoria może być jego dzieckiem.

ocenił(a) serial na 7
Kasia_Kokok

Fakt, ksiądz ma swoje za uszami, ale nie podejrzewam go o bieganie po lesie w niemieckim mundurze.

Movie_raider

Ta sama postać pojawiła się też w 6 odcinku, biegł za nią Trela.

ocenił(a) serial na 7
_circa_

Zgadza się, pisałem o tym wcześniej.

Movie_raider

Oj, nie zauważyłam :)

ocenił(a) serial na 8
_circa_

To ten Niemiec ze zdeformowaną twarzą, o którym opowiadano na wykładzie.

beata_g1

Czyli jednak robi się paranormalnie?

ocenił(a) serial na 10
_circa_

Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. Ten Niemiec nie powinien żyć chyba że ma ponad 100 lat. Koncowa scena jak ksiądz pada na ziemię koło muchołapki też jest sf. No chyba że ktoś po kryjomu coś tam kombinuje. Moze potomkowie tych żolnierzy ze starych filmów. Teraz wiadomo czemu w Sowich Dołach nie było zasięgu.

Kasia_Kokok

Jakob Gotard raczej nie żyje, bo Feliks chodzi na jego grób. Kasia, masz rację, pewnie tak będzie. zastanawiają mnie jeszcze słowa Feliksa, który powiedział do córki do Elizy: "twoi rodzice są już po drugiej stronie". Ta druga strona, może nie chodziło mu o ich śmierć, tylko o inna stronę, jakiś świat równoległy, nie wiem... :)

ocenił(a) serial na 10
_circa_

Tak to możliwe. Feliks w poprzednich odcinkach kręcił się koło muchołapki. Możliwe że bierze udział w jakimś eksperymencie albo chroni tych ktorzy biorą. Kilka razy mówił do Treli że nie widzi wielu rzeczy. Ciekawe czy w ostatnim odcinku wszystko zostanie wyjaśnione czy skonczy się na niedomowieniach tak jak w sezonie 1.

Kasia_Kokok

Tak, zgadzam się. Obawiam się, że będziemy musiały poczekać z wyjaśnieniem kilku wątków do kolejnego sezonu. O ile będzie 3 sezon :)

ocenił(a) serial na 10
_circa_

Mam nadzieję że będzie 3 sezon. Wydaje mi się że nie wszystko będzie wyjaśnione w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 8
Kasia_Kokok

Ten Niemiec nie żyje, ale może ma swojego naśladowcę? Np. Feliks przebiera się w jego strój, albo jest jego wnukiem? On u księdza zamawiał mszę za przyjaciela dziadka i nie chciał podać nazwiska. Chodziło pewnie o Gotarda, wydaje mi się, że nawet jego zdjęcie miał w domu. Może on nie jest przyjacielem dziadka, a właśnie tym dziadkiem? ;)

beata_g1

Tak, też o tym myślałam, że Feliks przebiera się za Gotarda i kontynuuje pracę przodków .To już jutro, zobaczymy co się wydarzy:)

beata_g1

Beata- fajna koncepcja! Szkoda, że ten sezon skończył się w taki sposób. Mam nadzieję, że będzie 3 sezon!

_circa_

Może Paszke tylko udaje, że kaleczy na wózku, a tak naprawdę śmiga na nogach aż miło? Nie bez powodu była scena, że nagle wstał z wózka.

delmonte1

Śmiga aż miło skurczybyk. :D Pewnie mu się wydawalo, że wzbudzając litość wygra wybory.

ocenił(a) serial na 9
_circa_

Pytanie czy tego typu wątki będą wyjaśnione w jakiś konkretny sposób czy po prostu to motywy mające zrobić na widzu wrażenie w danej chwili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones