PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428365}

Zombie Loan

Zombie-Loan
6,8 636
ocen
6,8 10 1 636
Zombie Loan
powrót do forum serialu Zombie Loan

Gdyby reżyser chciał walnąć w te anime całą fabułę to wyszło by mu to na 26 a nawet 50 odcinków. I wtedy to mogłoby wyjść a w takiej sytuacji gdy mamy ich tylko 11. ? !
Moja Ocena 4/10 Tylko.

ocenił(a) serial na 9
Jaquu

To dałeś taką niską ocenę, bo jest tylko 11 odcinków?? Łał, jestem w szoku...

ocenił(a) serial na 7
miranda_6

Ja także, toż to czysta głupota. Ja daję z czystym sumieniem 7^^

Jaquu

Nie chodzi mi tylko o odcinki. ! Szczerze mowiac spodziewalem sie po tym anime czegos lepszego.

Jaquu

I cholera., źle mnie zrozumieliście. ; D.

ocenił(a) serial na 7
Jaquu

Bo swoją pierwszą wypowiedź skonstruowałeś w ten sposób... Wierzę, że mógł Ci się nie podobać z innego powodu, niż liczba odcinków. Tylko trzeba było to jaśniej ująć^^ Ja z niewiadomego powodu, lubię twory Peach-Pit, może nie jestem jakąś ich fanką, ale mają w sobie to "coś"^^

ocenił(a) serial na 9
Delianne

Odcinków jest 13, ja oglądałam tylko 10, bo stronka na której oglądam
anime ma niedziałające pozostałe 3 odcinki. Poza tym, że pewna osóbka z
rozdwojeniem jaźni mnie wkurza (Koyomi, Yomi?) to bardzo mi się podoba
to anime. Od serca daję 9/10

ocenił(a) serial na 7
Night_Shojo

www.download-anime.info
tam mozena ściagnac odcinek 12 i 13

Jaquu

Trzeba przyznać, że anime skończyło się w najgłupszym możliwym momencie tzn. przez pierwsze odcinki mieliśmy swoiste "otrzęsiny" ze światem, bohaterami a jak zaczynał się pojawiać zarys fabuły i jakiegoś większego celu to seria się skończyła, poza tym skończyła się tak jakby "za tydzień" miałby być nowy odcinek(czyli nie miała żadnego zakończenia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones