PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110859}

Zorro

7,6 12 240
ocen
7,6 10 1 12240
Zorro
powrót do forum serialu Zorro

TVP juz zakonczylo emisje :( CZy kiedyś wreszcie puszczą ostatnoą serie?:(

użytkownik usunięty
satyricon9

No właśnie. Ciekawość, która tki we mnie jakie one są jest nie do opisania

użytkownik usunięty
satyricon9

Szkoda. Wolałbym oglądać dalej Zorro, a teraz puścili Biuro kryminalne :(

satyricon9

Macie racje! tvp powinno sie w koncu tym zainteresowac. Nie wierze żeby bylo tak trudno kupic ten film, dograc polskiego lektora, puscic w tv i nareszcie uszczesliwic fanow. Bardzo bym chciala wreszcie obejrzec ostatnie odcinki!!!

użytkownik usunięty
bkulan

Zgadzam się! Tysiące polskich fanów Zorro (w tym i ja) z niecierpliwością czeka na te ostatnie odcinki!

chyba musimy wysłać jakas petycje xD , ktoś chętny do zabrania się do roboty? ;P

użytkownik usunięty
KaJuSiA_

Jestem za! Trzeba zaopatrzyć się w szpady i wyciąć parę znaków Z! :D

A ja mam pytanie emitowanych w polsce było 78 odc. tak a ile bylo wogule nakreconych?

czarny88

Niestety TVP jak zwykle olewa widzów i nie pokazuje ostatnich odcinków

czarny88

te 78 odcinków to były 3 serie. nakręcono jeszcze kilka dluższych odcinków trwających po godzinie każdy

vane2sa

78 odcinków to były dwie serie http://www.filmweb.pl/f110859/Zorro,1957/odcinki#seria1 , sezon 3 to cztery odcinki ;]

Tom_Spark

Witam posiadam ostatnie 4 dłuższe odcinki ale po angielsku, moze ktoś byłby skłonny zrobić do nich napisy pl??

czarny88

W jakiej wersji i skąd? Ja mam w okropnie małej rozdzielczości i beznadziejnej jakości.
BTW Nie sądze, żeby komuś się chciało robić specjalnie napisy pod to.

Tom_Spark

Wiec tak pliki te sciagnolem z rapida moge podać linki, jest to wersja czarno-biała w dość slabej jakosci. wszytkie 4 odcinki są w formacie mp4 z angielskim lektorem i napisami francuskimi. Ma ktoś moze napisy do 3 ostatnioch odcinków o zorro ( 3 seria ) badz moze ktoś chcialby zrobic do tcyh odcinków napisy, wtedy mielibysmy juz cala serie??

ocenił(a) serial na 10
czarny88

Myślę że najlepiej by było gdyby jakaś miła osobą dorobiła napisy do tych odcinków na youtubie.

Pasture

przydałoby się żeby najpierw ktoś zrobił jakieś napisy po angielsku, bo przez jakość czasem ciężko wychwycić każde słowo. Może macie kogoś znajomego z USA czy WB? ;D

pawel2906

Ja mam wszystkie odcinki z lektorem i ciesze sie,bo wersji Zorra bylo kilka,ale ta jest najlepsza(dla mnie),bo oczywiście nie każdy się zgodzi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Agness_92

Tak,ale tam jest slaby obraz i dzwiek,moze sla malo wymagajacego fana tak ogladnac sobie to starcza,ale ja stawiam na jak najlepsza jakosc obrazowo-dzwiekowa i mam serial w duzo lepszej jakosci,anizeli tam,czy gdziekolwiek indziej,pozatym nigdy nie ogladam filmow na online tlyko zawsze w telewizorze,pozdrawiam fanow zorra

kolekcjonerr

teraz dopiero zobaczyłam Waszą rozmowę. Na yt jest już trzecia seria z pl napisami! :) Robota może niezbyt profesjonalna wizualnie, bo robiłam ją sama, ale dialogi raczej dobrze wychwyciłam. Miłego oglądania!

midi0210

Konkretnie gdzie na yt?

satyricon9

Ostatnie 4 odcinki to odcinki specjalne trwające po ok. godzinę każdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones