PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229762}

Zwierzo-zwierzenia

Creature Comforts
7,8 528
ocen
7,8 10 1 528
Zwierzo zwierzenia
powrót do forum serialu Zwierzo-zwierzenia

POLSKIE DVD TO SKANDAL!!!!

ocenił(a) serial na 10

Od dawna czekałem, by w Polsce wydano ten serial na DVD, nic więc dziwnego, że bez chwili zastanowienia zakupiłem nowiutkie wydanie. Po włączeniu płyty myślałem, że rozwalę ekran. W polskiej edycji jest TYLKO I WYŁĄCZNIE lektor!!! Nie ma napisów, ani nawet możliwości wyłączenia gościa, który wszystko zagłusza. Przecież w tych filmikach cały dowcip polega głównie na tym w jaki sposób gadają te zwierzaki. Liczy się głos, akcent, słownictwo etc. Jeszcze nie mogę uwierzyć, że wypuścili u nas takiego bubla. Przecież nawet najtańsze wydania gazetowe mają mozliwość wyłączenia lektora. Mam nauczkę, żeby dokładniej sprawdzać co się kupuje - nawet najbardziej absurdalne rzeczy. Nie jestem w stanie tego oglądać w taki sposób. I bądź tu człowieku uczciwy i nie ściągaj nic z sieci!!!

ocenił(a) serial na 7
snoopy

Zgadzam się, brak oryginalnej wersji audio jest karygodny. Oglądałem z musu z lektorem i bawiłem się nieźle, ale myślę, że bez lektora byłoby dużo lepiej. Dziwna sprawa z tym wydaniem dvd. Nie mogli się troszkę postarać? Toż to nie film z gazety.

ocenił(a) serial na 8
Bafn

kupilam dwupaczek i jest opcja 'z polskimi napisami' :)

ocenił(a) serial na 10
madailein

W obu sezonach? Można wyłączyć lektora?

snoopy

ja rowniez moge ogladac DVD bez polskiego lektora. hmm...

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Kupiłem wreszcie to podwójne wydanie i rzeczywiście w obu sezonach są wersje z napisami i z lektorem. Dzięki Bogu! Teraz pozostaje mi tylko pozbyć się tego felernego wydania z lektorem.

snoopy

szkoda, ze wczesniej nie napsalem, ze chetnie bym moje dwuplytowe wydanie sprzedal.
moze i jest OK, ale jakos nie porywa mnie.

w kazdym razie gdyby ktos chcial kupic, to zapraszam.
nowiutkie, stan idealny, z folii wyjeta tylko pierwsza plyta i nawet jeszcze nie obejrzane wszystkie odcinki.
moge sprzedac, bo widze, ze nie porywa mnie to.

ocenił(a) serial na 10
diablisko

Tych co mają płyty DVD tylko z lektorem mogę pocieszyć, że zamiast lektora mogli stworzyć dubbing z takimi "aktorami" jak bracia Mroczkowie czy Anna Mucha :-)

Z drugiej strony kolejny raz polski wydawca próbuje nas skłonić do spiracenia płyty czy kupienia za granicą. Na szczęście w kolejnym wydaniu dotarło do matołów co zrobili i nowsze wydanie jest OK.

ocenił(a) serial na 9
YouzeQ

Nowe wydanie z Gazety Wyborczej ma wybor miedzy lektorem a napisami. Niestety tu z kolei tłumaczenie jest fatalne ;/ Masa błędów.

snoopy

Jesli ktos chce kupic nowiutkie oryginalne wydanie dwuplytowe, prosze dac znac.

użytkownik usunięty
diablisko

Dzisiaj w Saturnie {KRK} zaopatrzyłem się w Box'a - 2DVD. Zapłaciłem tylko 14.99 :] Wydanie z polskim lektorem i napisami, format: 16:9.

snoopy

Mam prawdopodobnie to samo wydanie, o którym pisze dansmound. Box w którym znajdują się obydwie części w osobnych pudełkach. Oryginalna ścieżka dźwiękowa + opcjonalnie napisy i lektor, znakomita jakość, format obrazu 16:9

Jestem bardzo zadowolony i polecam. Dla zainteresowanych - kupujcie wydanie tłoczone przez Tim film studio, box koloru beżowego, w środku pudełka w kolorze niebieskim i różowym.

A co do samych animacji - znakomity pomysł, jeszcze lepsze wykonanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones