PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567261}

Zwykła/niezwykła rodzinka

No Ordinary Family
6,8 2 140
ocen
6,8 10 1 2140
Zwykła niezwykła rodzinka
powrót do forum serialu Zwykła/niezwykła rodzinka

Jeśli chodzi o mnie, to moc Jima jest ciekawa, ale na polskie realia by się nie sprawdziła. Skakanie po budynkach, czy zostawianie ogromnych dziur w gruncie od razu by zauważono. Super szybkość by się przydała. Zamiast wychodzić godzinę wcześniej do szkoły wystarczyłoby wyjść 5 minut wcześniej, ale moc wydaję mi się też łatwa do zdemaskowania. Co innego czytanie w myślach, chyba każdy z nas, nie raz chciał znać myśli swojego rozmówcy. Gdybym nauczyła się kontrolować tą moc, nie pogardziłabym nią. Ale jednak najbardziej cieszyłabym się z super mózgu. Na miejscu JJ zaczęłabym poprawiać się od 2, potem coraz lepsze oceny i w końcu jakiś dobry uniwerek i ustawiona na całe życie. A jak jest z Wami?
Trzeba trochę rozruszać to forum : P

ocenił(a) serial na 10
aryanna

Ta szybkość mi się podoba, bo bohaterka jest tak szybka, że jest niezauważalna dla ludzkiego oka. Z drugiej strony czytanie w myślach i poznanie, co poszczególne osoby o nas myślą byłby bardzo ciekawe. Być może w kolejnych odcinkach pojawią się nowe osoby z nowymi mocami...:)

Serial jest świetny, choć trochę mało znany polskiej widowni, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

lampard22

Też mam taką nadzieję :) Narazie serial w Polsce mało popularny ( nie ma go dostępnego online na najlepszej polskiej stronie z serialami www.iitv.info) ale w Stanach ma niezłą oglądalność. Nie chce spoilerować, ale w sumie ujawniono nam 2 kolejne moce "złych" czyli teleportacja, i wytwarzanie z ręki jakiejś mocy-ognia : P

aryanna

Chciałbym mieć teleportację ;d Co do forum jest już o no oridnary family http://forum.noordinaryfamily.com.pl/

użytkownik usunięty
aryanna

Bez obrazy, ale trzeba być chyba pół ślepym albo masochistą, żeby oglądać coś w tak "świetnej" jakości, jaką oferuje streaming przez megavideo.

aryanna

Ja chciałbym umieć latać :P. Nie było nikogo, kto potrafi latać w tym serialu, ale kto wie, dopiero wyszło 6 odcinków.
Ktoś wyżej napisał, że jakby umiał czytać w myślach to sprawdziłby co inni o nim myślą. Z jednej strony to przydatne, ale z drugiej strony obawiam się, że nie wyszłoby to nikomu na dobre :P. Jestem pewien, że nie chcielibyście wiedzieć co ludzie tak na prawdę o was myślą ;). Wolałbym używać czytania w myślach do zdobywania wiedzy innych ludzi a nie ich opinii na mój temat.
Z mocy przedstawionych do tej pory w serialu, najlepszą wydaje mi się teleportacja i telekineza (nie umiałbym wybrać pomiędzy tymi dwoma mocami). Moc Jima jest jakoś najmniej interesująca dla mnie, szczególnie to skakanie po dachach :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones